11. kolo

David Mašlanka 22'
Jakub Ševčík 41'
Jakub Ševčík 69'

První šanci zápasu měli domácí po odkopu Řehulky a prodloužením Koutného šel sám na brankáře Ševčík, ten jeho pokus vystihl a vyrazil na roh. O tři minuty později prošel po pravé straně Šindler, střela levačkou skončila mimo. Hosté zahrozili ve 20. minutě po rohovém kopu hlavičkovali hosté na přední tyči, ale Řehulka svůj tým podržel. V 32. minutě kombinoval Mašlanka s Šindlerem u autové čáry, centr Šindlera vyrazil Blabla mimo. Akce pokračovala dál a střela Koutného orazítkovala pravou tyč. Hosté zahrozili o 4 minuty později, Špaček poslal přesnou přihrávku mezi obránci na Lošťáka, ten zkoušel kličku na Řehulku, ale ten dobře vyběhl, následnou střelu Řehulka vyrazil mimo. V 39. minutě šel sám Miko, zkoušel kličku na obránce a dostal se mimo střeleckou pozici, následný centr na Koutného byl o něco delší, než bylo třeba. Ve 41. minutě se už domácí radovali, Koutný s Mašlankou vyhráli souboj na středu hřiště, Mašlanka posunul míč na volného Ševčíka, který kličkou obelstil Plachkého a střelou po zemi otevřel skóre utkání.

Druhý poločas začal náporem hostí a snahou o vyrovnání. V 49. minutě mohl z ojedinělé akce zvýšit vedení na druhé straně Ševčík, ale střela zpoza šestnáctky skončila mimo. Hosté byli nadále aktivnější, ale chybělo výraznější zakončení. V 62. minutě přihrál Ševčík Mašlankovi a ten pálil nad branku. O dvě minuty později mohli hosté vyrovnat, po rohu a hlavičce Bednáře vytáhl výborný zákrok Řehulka, kdy na brankové čáře míč reflexivně vyrazil. V 69. minutě udeřilo na druhé straně. Nejprve Kaluža s Mikem kombinovali na levé straně, Miko prostrčil míč na Koutného, ten našel lépe postaveného Ševčíka, který vstřelil svou druhou branku v utkání. Na 3:0 mohl zvýšit v 73. minutě Andrýsek, po rohu Mika a prodloužení Koutného zakončil kolenem nad. Další branka již nepadla a domácí se tak po předchozích třech remízách radovali z výhry.

Branky: 41. a 69. Ševčík. ŽK: Mašlanka – Špaček, Vokáč, Fárek. Rozhodčí: Švec – Folwarčný, Vojkovský. Diváci: 110.

FK SK Polanka: Řehulka – Borgosz (11. Kaluža), Andrýsek, Bartoš Roman, Uher – Šindler (87. Bartoš Roman), Skřehot, Miko, Ševčík (89. Sysala) – Koutný (90. Kulig), Mašlanka (82. Drulák). Trenér: Martin Repka.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Blabla – Plachký, Bednář, Vokáč, Marek – Střelec, Kovář, Špaček, Lošťák – Malý, Klimpar. Trenér: David Kobylík.