04-11-2017 14:00

48' Daniel Koutný
    86' Patrik Miko
    90' Nikola Andrýsek

První šanci zápasu měli hosté ve třetí minutě. Špatný odkop Ščerby nepotrestal lobem z 40 metrů Miko a branku přehodil. Ve 21. minutě prošel z levé strany na střed Ševčík a jeho střela se opřela o boční síť domácí branky. Ve 35. minutě začala akce autem Kaluži na volného Mašlanku, ten poslal centr před branku a odražený míč se odrazil od překvapeného Gajďoka mimo. O tři minuty později zahrával Ševčík s Mikem roh na krátko, prvně jmenovaný navedl míč k šestnácte a opět trefil boční síť.

Ve 49. minutě vyslal domácí obránce nechtěně do brejku Koutného, sám proti Ščerbovi nezaváhal a poslal hosty do vedení střelou na zadní tyč. Domácí mohli vyrovnat v 56. minutě, kdy po závaru před Řehulkovou brankou se dostal míč k volnému Věčorkovi, který trefil levou tyč. V 59. minutě měl Koutný podobnou situaci jako při vstřelení branky, místo střely ale se snažil nahrát spoluhráčům. Domácí jeho úmysl vystihli. O pět minut později centroval z pravé strany Miko, našel dobře postaveného Koutného, jehož hlavička šla mimo. V 74. minutě zahrával přímý kop z pravé strany Miko, na míč si vyskočil Ševčík a jeho hlavičku vytáhl výborným zákrokem Ščerba na roh. O tři minuty později prošel mezi stopery Renta, jehož střelu vyrazil Řehulka. V závěru mohl rozhodnout střídající Uhlík, střelu zpoza šestnáctky chytil Ščerba. O chvíli později na druhé straně na poslední chvíli zblokoval Šindler střelu Botura na roh. Domácí se i s brankářem vrhnuli před Řehulkovu branku a po sérii závarů vstřelili i branku, která nebyla uznána pro faul v brankovišti.

Branka: 48. Koutný. ŽK: Renta, Pavlík – Miko, Andrýsek. Rozhodčí: Picmaus – Richár, Šimeček. Diváci: 100.

FK Slávia Orlová: Ščerba – Kempný, Věčorek, Malík (46. Pavlík), Schimke – Koschny, Vybíral, Hruška, Kalous – Renta, Botur. Trenér: Martin Velký.

FK SK Polanka: Řehulka – Šindler, Andrýsek, Bartoš Roman, Kaluža (90. Uhlík) – Koutný, Skřehot, Miko, Ševčík (86. Bartoš Robin) – Mašlanka (70. Uher), Gajďok (81. Drulák). Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FK Slávia Orlová - FK SK Polanka zde.