31-03-2018 15:30

70' Roman Bartoš
    74' David Mašlanka
    90' Roman Bartoš

První branka zápasu padla po chybě hostí v útočném pásmu. Tomšů prošel v 7. minutě od vlastní půlky až do šestnáctky soupeře, přihrál volnému Schwarzovi, který prostřelil Řehulku. V 16. minutě se ocitl trestuhodně sám Půda po centru levé strany, jeho pokus ale mířil vedle branky. V 37. minutě po pěkné akci Mašlanky a Mika zakončoval z levé strany Uhlík a dal branku. Ta ale nebyla uznána po signalizaci pomezního. V závěru poločasu zakončoval Uhlík hlavou nad akci Uhra, Mašlanky a centrujícího Gajďoka.

V 47. minutě se zranil Ševčík, kdy po souboji o míč s Mlčochem zůstal ležet na hřišti. Místo něj nastoupil Surovec a hned se připletl do další pěkné akce. Po přihrávce Gajďoka nacentroval na hlavu Mašlanky, jehož pokus šel přesně k tyči domácí branky. Radost hostí ale zkazil výtečným zákrokem Andrejko a vytáhl míč na roh. O chvíli později se na opačné straně zaskvěl Řehulka, kdy vytáhl hlavičku Šimáčka. V 70. minutě vrátil přetažený roh Uher k Andrýskovi, od něj se míč dostal k volnému Romanovi Bartošovi, který vyrovnal. V závěru zápasu zahrozili domácí z přímých kopů, ale na změně skóre to nemělo vliv.

Branky: 7. Schwarz - 70. Bartoš Roman. ŽK: Bartoš Roman, Mašlanka, Bartoš Robin. Rozhodčí. Sivera - Futerko, Vidlička. Diváci: 200.

FC Heřmanice - Slezská: Andrejko - Fojtík, Strojek, Šimáček, Mlčoch (76. Kosňovský) - Schwarz, Opata, Potůček, Tomšů - Půda (81. Wicki), Mantey (69. Strakoš). Trenér: Jaroslav Mlčoch.

FK SK Polanka: Řehulka - Uher, Andrýsek, Bartoš Roman, Kaluža - Ševčík (47. Surovec), Skřehot, Miko, Uhlík (65. Drulák) - Gajďok (88. Bartoš Robin), Mašlanka. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FC Heřmanice - Slezská - FK SK Polanka zde.