20. kolo

Roman Bartoš 24'
Tomáš Gajďok 49'
Daniel Uher 67'

Polanečtí měli první šanci ve 2. minutě, po faulu na Gajďoka zahrával přímý kop Ševčík, ale trefil branku těsně mimo. Hosté zahrozili v deváté minutě, po chybě v rozehrávce domácích prošel Walder před šestnáctku, nahrál volnému Markovi Váňovi, jehož tečovanou střelu Řehulka chytil. O minutu později šel sám na Řehulku Baran, jeho pokus Řehulka vyrazil. Ve 29. minutě potrestali hosté další chybu v rozehrávce domácích a Marek Váňa přesnou střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre utkání. V 38. minutě už to bylo 0:2, průnik hostů po levé straně mezi domácími obránci zakončil Walder.

Do druhého poločasu udělali Polanečtí změnu, Robin Bartoš střídal Surovce a postavil se na stopera, jmenovec Roman šel pak do útoku. V 60. minutě po přímém kopu Mika zakončoval Roman Bartoš hlavou nad. O tři minuty později zahrál roh na krátko Ševčík s Mašlankou, první jmenovaný poslal centr před brankou hostů na volného Gajďoka, který z malého vápna trefil hlavou Preisnera. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš!“ se ukázalo hned o minutu později. Martin Váňa kopal přímý kop a zvýšil na 0:3. V 71. minutě pak musel být vystřídán Uher, kdy po souboji utržil krvavé zranění v obličeji. Martin Váňa pak do konce zápasu dovršil hattrick, kdy zakončoval brejkové situace hostí. Mohl vsítit i čtvrtou branku, ale Řehulka mu jeden pokus vyrazil na roh. Polanečtí po nepřesvědčivém výkonu tak prohráli 1:5.

Branky: 67. Uher - 30. Váňa Marek, 39. Walder, 65., 75. a 80. Váňa Martin. ŽK: Bartoš Roman, Gajďok – Baran, Řehák. Rozhodčí: Vidlička – Čecháček, Boráň. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher (71. Kubík), Bartoš Roman, Andrýsek, Drulák (58. Uhlík) – Surovec (46. Bartoš Robin), Skřehot, Miko, Ševčík – Mašlanka, Gajďok.

SK Beskyd Čeladná: Preisner – Kublák, Farský, Taraba, Čáp – Walder, Řehák (76. Eltner), Váňa Marek (86. Kosňovský), Dušík, Váňa Martin – Baran. Trenér: Petr Samec.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Čeladná zde.