43' Nikola Andrýsek
    45' Dominik Šindler
    67' Erik Talián
    85' Jakub Ševčík

Na první branku se nemuselo dlouho čekat, domácí jej darovali Kalužovi špatnou malou domů. Pro něj už pak nebylo problém prostřelit Ducháčka. O minutu později přihrával Kaluža Skřehotovi, jehož pokus domácí brankář chytil. Za další minutu později pálil z jedné zpoza šestnáctky Gajďok a Ducháček vyrazil míč na roh. V 6. minutě bylo vyrovnáno, po chybě Vybírala šel sám na branku Jurásek a přehodil jej. O čtyři minuty později už vedli zase hosté. Andrýsek nakopnul míč před šestnáctku, Šindler jej sklepnul na volného Bartoše a ten střelou na zadní nedal brankáři šanci. Ve 13. minutě po akci Gajďoka a centrujícího Skřehota zakončoval Šindler hlavičkou do brankáře. O minutu později pálil po pěkné kombinaci hostí Koutný nad. Ve 21. minutě bylo opět vyrovnáno. Po průniku domácí po levé straně zakončoval akci Dziža. Ve 28. minutě poslal hosty do vedení po přihrávce Skřehota Koutný. V 38. minutě zahrával Koutný přímý kop z levé strany a Andrýsek hlavičkou zvýšil vedení. O pět minut později zahrával Koutný další přímý kop a po závaru v brankovišti jej poslal do branky Bartoš. V závěru poločasu vstřelil další branku po akci Koutného a Kaluži krásnou střelou Šindler.

Ve druhém poločasu udělali hosté řadu změn, a nechali zahrát i kluky z lavičky. V 56. minutě trefil po rohu Koutného Gajďok hlavou břevno. V 78. minutě pálil Kaluža, Ducháček míč vyrazil před sebe k volnému Drulákovi, který jej ani na dvakrát nedokázal překonat. V 85. minutě zakončil průnik Kaluži Ševčík a zvýšil na konečných 2:7.

Branky: 6. Jurásek, 21. Dziža – 10. a 43. Bartoš, 2. Kaluža, 28. Koutný, 38. Andrýsek, 45. Šindler, 85. Ševčík. ŽK: Pešek, Kožík, Dziža – Talián. Rozhodčí: Dedek – Jurček, Kielar. Diváci: 70.

FK Stará Bělá: Ducháček – Pilch, Fárek (46. Šťástka), Pešek, Kopp (46. Malík) – Dziža (86. Kulaviak), Tomek, Kožík (76. Hradil), Macík, Vidiševský (71. Kačer) – Jurásek. Trenér: Miroslav Salač.

FK SK Polanka: Řehulka (46. Zahradník) – Uher, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Koutný (60. Surovec), Talián, Skřehot (46. Drulák), Kaluža – Šindler (64. Ševčík), Bartoš (74. Kubík). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu FK Stará Bělá - FK SK Polanka zde.