Roman Bartoš 48'
Robert Drulák 54'
Roman Bartoš 57'
Roman Bartoš 84'

První branku vstřelil v sedmé minutě Kaluža, kdy dorazil vyraženou střelu Skřehota za záda Majerczyka. V 11. minutě nastřelil stejný hráč tyč a o chvíli později se snažil zakončit v pádu průnik Šindlera po levé straně. Ve 33. minutě vysunul Talián Bartoše a ten střílel mimo branku hostí. O pět minut později zakončoval Kaluža akci Taliána a Bartoše střelou k levé tyči. Majerczyk jeho pokus vyrazil na roh. Ve 40. minutě zvýšil na 2:0 Talián, kdy zakončil hlavičkou vracený míč od Bartoše.

Ve 47. minutě už to bylo 3:0, akci Druláka, Surovce a centr Taliána zakončil dělovkou z jedné Bartoš. V 55. minutě skóroval po přihrávce Taliána Drulák střelou k pravé tyči. O dvě minuty později skóroval Bartoš, kdy po rohu Ševčíka poslal hlavičkou míč za záda Majerczyka. V 62. minutě po přihrávce Taliána pálil z šestnáctky Surovec, ale Majerczyk jeho pokus chytil. Hosté zahrozili v 69. minutě, kdy po rohu zakončoval závar dělovkou Sikora. Trefil pouze připraveného Zahradníka. Na konečných 6:0 završil v 84. minutě Bartoš, kdy zakončoval průnik a přihrávku Ševčíka do prázdné branky.

Branky: 48., 57. a 84. Bartoš, 7. Kaluža, 40. Talián, 54. Drulák. ŽK: Hoffmann. Rozhodčí: Kret – Laštuvka, Vojkovský. Diváci: 115.

FK SK Polanka: Zahradník – Koutný (46. Uher) Vybíral, Gajďok, Drulák –Talián (68. Kristofory), Andrýsek, Skřehot (46. Surovec), Kaluža (46. Kubík), Šindler (46. Ševčík), Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Lokomotiva Petrovice: Majerczyk – Šiška, Gatnar, Gill, Alman – Chwastek (64. Molnári), Paduch (46. Szturz), Makula, Hoffmann, Kujovský - Sikora. Trenér: Dušan Kohút.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - Lokomotiva Petrovice zde.