Sestava: Kubala - Šebestík, Repka, Urbánek, Sechra - Palička, Kvak - Hrabec, Pliska (C),  Drulák - Kubík

Náhradníci:  Lavický, Kristofory, Ščerba, Javorský, Kozelský, Dvořák

Trenér: Kristofory

Vedoucí týmu: Lavický

Branky: Tomáš Urbánek, Martin Pliska

Průběh utkání: Do utkání nastoupil B tým Polanky s mnoha změnami v sestavě oproti vítěznému domácímu utkání proti Hlubině B. Vzhledem k malé umělce ve Vratimově trenér naordinoval rozestavení na 4-2-3-1, abychom obsadili střed hřiště a mohli soupeře přehrávat po lajnách. Vstup do utkání měli lepší domácí, kdy v prvních deseti minutách jednou velmi dobře zakročil Matouš a podruhé se rozezvučila branková konstrukce, po střele do tyče. Pak už se o slovo přihlásili hosté. Po ose Kvak - Drulák - Pliska a střílející Urbánek se hosté dostali do vedení 0:1. Domácí inkasovaná branka zaskočila a chvíli jsme byli lepším týmem, kdy jsme po stranách, ať už Drulákem nebo Hrabcem podnikali nebezpečné kontry. Po půl hodině hry přebrali otěže utkání domácí a po sérii velmi dobře zahraných standardních situacích zatlačili Polanku do úzkých. Výsledkem byla další střela do tyče a hlavička do břevna. V 35. minutě se už domácí prosadili. Po špatné rozehrávce a ztrátě balónu u pomezní čáry zakombinovali domácí na "pětníku" a prostřelili Matouše. Prosadil se Tomáš Tříska. To ale do poločasu nebylo vše, domácí se nadechli k další brance a zapomněli na zadní vrátka. Toho využil hrající asistent Martin Pliska a prostřelil hned o minutu později domácího golmana a dal na poločasových 1:2.

V druhém poločase to už byl souboj kočky s myší. Mladší tým domácích uběhal tým hostí a dostával se s ubíhajícím časem do dalších a dalších příležitostí. Tým Polanky skvěle podržel několika famózními zákroky Matouš Kubala. Až přišla 75. minuta, kdy středem hřiště prošel Leoš Lhotský, který nejdříve nechal vyniknout Matouše, ale z dorážky mezi Martiny Pliskou a Repkou vyrovnal na 2:2. Do konce zápasu už moc šancí nebylo, a tak přišly na řadu pokutové kopy.

V penaltách měli jistější nohu domácí a zvítězili v poměru 4:2 a připsali si bonusový bod. V celkovém hodnocení je bod z hřiště soupeře jistě dobrý, obzvlášť, když jsme se stejným soupeřem doma prohráli 1:6.

Hráč utkání: Martin Repka a Matouš Kubala