Sestava: Bilka - Repka, Dvořák, Javorský, Hrabec, Kubík, Kristofory, Mihalečko, Planka (C), Palička, Urbánek

Náhradníci: Lavický, Matýsek

Trenér: Kristofory

Vedoucí: Lavický

Komentář k zápasu: První velkou šanci měli domácí, kteří ve 4 minutě z penalty přestřelili branku hostí. Poté už si vzali slovo hosté a kolmou přihrávku mezi obránci proměnil Hrábě (Martin Hrabec) střelou pod gólmanem. 0:1. Celý poločas potom domácí tlačili a tvořili si spousty šancí, které se dařilo hostům eliminovat. Mnohokrát obranu podržel brankář Aleš Bilka, nebo Krťa (Tomáš Urbánek), který vyhlavičkoval míč z brankové čáry. Do kabin se tak šlo s překvapivým výsledkem 0:1. V druhém poločase jsme si opět vytvořili šanci, kterou včasným výběhem eliminoval Tomáš Homola. V 51´ už domácí proměnili svou šanci, kdy po ose Tišler - Šleis - Truhlík srovnali. Gól to byl smutný, protože hlavička Truhlíka trefila našeho brankáře do hrudi a od ní se odrazila do branky. Další šanci si pak vytvořili hosté po ose Planka - Repka - Kubík, akci ale zastavil ofsajd? Dloho se bojovalo o střed hřiště a domácí se nemohli brankově prosadit, až jsme jim pomohli. Nezdařený odkop Radka Paličky skončil na vlastní tyči a opět nejrychleji se orientoval domácí Truhlík a doklepl na 2:1. O pět minut později, kdy hosté otevřeli hru a chtěli vyrovnat se prosadil domácí Honza Bialek a dílo skázy dokončil minutu před koncem hattrickem Roman Truhlík, který patičkou mezi nohama prostřelil Aleše Bilku. Nutno podotknout, že si při zpracování pomohl rukou jako Maradona. Rozhodčí k překvapení všech gól uznal.

Hráč utkání: Aleš Bilka