01-09-2019 10:15

36' Roman Bartoš
    69' Tomáš Gajďok
    80' David Fromelius

První branku domácím darovali hosté nepřesnou rozehrávkou na domácí polovině. Tu vystihl Darmovzal, nahrál před branku na volného Ščudlu, který otevřel skóre utkání. Ve 12. minutě zakončoval průnik Veselý, Řehulka ale jeho pokus vyrazil mimo.  V 18. minutě vyrobili hosté další nepřesnost, kterou domácí krutě potrestali. Miko nepřesně přihrával na Andrýska, tomu míč vypíchnul Darmovzal, před šestnáctku přihrál Stáňovi, který prostřelil Řehulku. Další šance měl domácí kapitán Swiech, který 2x pálil zpoza šestnáctky těsně vedle. Hosté zahrozili v závěru poločasu. Nejprve Skřehot navedl míč na střed a zpoza šestnáctky vystřelil. Jeho pokus domácí zblokovali na roh. Z něj pak po závaru zakončoval Bartoš, bohužel z ofsajdu.

Třetí branka byla pro hosty velmi smolná, přetažený centr z pravé strany se nešťastně odrazil od Vybírala a Darmovzal jej dorazil do branky. Poslední branku zápasu vsítili domácí po průniku z levé strany a přihrávce před branku, kde pohodlně zakončil Musila.

Branky: 8. Ščudla, 18. Stáňa, 58. Darmovzal, 78. Musila ŽK: Večerek – Krakovčík, Bartoš, Gajďok, Fromelius. Rozhodčí: Polák – Hudec, Šimeček. Diváci: 68.

SFC Opava „B“: Vyklický – Musila, Dybal, Swiech, Harazim – Darmozal, Stáňa, Gorčica, Koschatzký, Ščudla – Veselý. Trenér: Lukáš Černín.

FK SK Polanka: Řehulka – Vybíral (72. Kublák), Andrýsek, Bartoš, Gajďok – Skřehot (82. Vrzal), Drozd, Miko (64. Fromelius), Talián, Kaluža (46. Šindler) – Krakovčík (46. Magdon). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SFC Opava "B" - FK SK Polanka zde.