29' Roman Bartoš
    44' Daniel Koutný
    58' Daniel Koutný
    81' Jan Vybíral

Polanečtí začali zápas pěkně zostra. V prvních dvaceti minutách měli šancí na víc zápasů. Bohužel se ujala jen střela Kaluži mezi nohy Andrejka. Tilkeridisovy šance ztroskotaly na výborném Andrejkovi nebo po průniku pol levé straně mimo branku. Ve 29. minutě zvýšil po rohu na 0:2 Bartoš a vypadalo to na klidný zápas. Domácí dokázali snížit ještě do poločasu, kdy po rohu zůstal před brankou trestuhodně volný Půda a hlavou trefil odkrytou branku.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím, Půda nahrál do strany střídajícímu Opatovi, ten poslal centr zpět před branku, kde střelec první branky hlavou nedal Řehulkovi šanci. V 57. byl zfaulován Miko v pokutovém území a kopala se penalta. K ní se postavil Koutný a poslal míč k pravé tyči, kde Andrejko nedosáhl. V 78. minutě si naběhnul Opata za obranu, obešel Řehulku a vyrovnal na 3:3. V závěru poločasu prošel Tilkeridis po levé straně a byl zfaulován v pokutovém území. Sudí Kaloč opět zapískal penaltu, ke které se postavil opět Koutný. Tentokrát si vybral levou stranu, ale Andrejko jeho střelu vyrazil a domácím zajistil bod.

Branky: 42. a 47. Půda, 79. Opata – 14. Kaluža, 29. Bartoš, 58. Koutný (z pen.). ŽK: Kopečný, Mlčoch – Koutný, Vybíral. Rozhodčí: Kaloč – Ham, Broskevič. Diváci: 120.

FC Heřmanice Slezská: Andrejko – Fojtík Dominik (84. Velička), Strojek, Kopečný (63. Konečný), Mlčoch – Václavík, Holec, Ságner (46. Opata), Fojtík Adam (69. Schwarz), Zahaluk (54. Martynek) - Půda. Trenér: Pavel Hajný.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Bartoš (69. Kublák), Gajďok – Talián, Skřehot, Miko, Kaluža (75. Drulák) – Tilkeridis. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FC Heřmanice Slezská - FK SK Polanka zde.