46' Lukáš Tížek
    51' Martin Skřehot
    59' Tomáš Fusek
    68' Jiří Bednář

Domácí se ujali vedení ve 22. minutě, po centru z pravé straně prostřelil Řehulku z jedné Klejnot. O chvíli později mohli vyrovnat hosté, centr Žídka, zakončoval hlavou Hon. Trefil tyčku a od ní se balón odrazil se štěstím k Smětakovi, Ve 31. minutě zahrávali domácí přímý kop. Nacvičenou akci zakončil střelou z jedné Wojnar zvýšil vedení. Aby toho šoku pro Polanecké nebylo málo, tak po centru z levé strany prostřelil Řehulku z jedné Podešva. V závěru poločasu prošel sám před Smětaka Bartoš. Pokus o zakončení mu výborným skluzem překazil Bajzath.

Hned v začátku druhého poločasu vsítili hosté kontaktní branku. Po chybě domácího stopera přehodil brankáře Tížek. V 50. minutě se pak nechal po druhé žluté vyloučit Bányácski. První šanci o snížení nepříznivého stavu měl Michálek. Jeho střelu vyrazil domácí brankář na roh. O chvíli později vybídl Bartoš Fuska, jeho střelu vyrazil Smětak před sebe a následnou dorážku poslal Michálek nad branku. V 68. využil přímý kop Skřehota Bednář a hlavou v pádu snížil na 3:2. V 75. minutě ale na druhé straně zvýšil na 4:2 přesnou střelou zpoza šestnáctky Wojnar. O dvě minuty později zkoušel nachytat Smětaka z přímého kopu Skřehot, střele chyběly decimetry. V závěru zápasu pak pálil z přímého kopu Bednář, domácí brankář vyrazil jeho dělovku na roh.

Branka: 31. a 75. Wojnar, 22. Klejnot, 37. Podešva – 46. Tížek, 68. Bednář. ŽK: Velčovský, Bányácski – Švancer, Skřehot, Fusek. ČK: 50. Bányácski. Rozhodčí: Trigas – Sivera Janeček. Diváci: 320.

MFK Havířov: Smětak – Klejnot, Bányácski, Bajzath, Velčovský (27. Noga, 86. Krajčo) – Podešva, Förster, Wojnar (82. Bagar), Zupko – Malcharek (72. Zbavitel) Trenér: Miroslav Matušovič.

FK SK Polanka: Řehulka – Žídek (46. Gajďok), Sostřonek, Bednář, Švancer – Tížek (82. Vojtěšek Robin), Skřehot, Coufal, Hon (40. Michálek) – Fusek (72. Stoklasa) – Bartoš (61. Fromelius). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu MFK Havířov - FK SK Polanka zde.