14-08-2022 10:15

62' Dominik Římánek
    72' Radek Coufal
    87' Milan Urban

První šanci zápasu měli v 5. minutě hosté. Kolaska, poslal míč na druhou polovinu na volného Kuču a ten šel sám na domácího brankáře. Jeho střela skončila mimo branku. V 10. minutě už hosté vedli. Akce začala Jílovcovým výkopem, Kuča hlavičkou prodloužil míč za sebe a Římánek střelou na zadní tyč překonal Lubika v brance domácích. Ve 23. minutě vybojoval míč před šestnáctkou domácích Katschmarz a ihned pálil na branku. Lubik jeho pokus chytil. O minutu později prošel po levé straně Kolaska. Jeho střela i následná dorážka brankou neskončila. Lubik byl pozorný a domácí podržel. Ve 29. minutě udeřilo na druhé straně. Na roh domácích vyskočil nejvýše Svoboda. Míč vyrazil Katschmarz před sebe, kde se nejlépe zorientoval Jurga a zamířil přesně. Ve 31. minutě zakončoval centr zprava střelou Kokovas. Jílovec jeho pokus chytil. Ve 37. minutě přihrál Leibl nepřesně, Kokovas jeho přihrávku vystilhl a poslal ke Svobodovi, jehož střelu zpoza šestnáctky vyrazil Jílovec na roh. O dvě minuty později šel sám z půlky Kuča proti Lubikovi, ale nedokázal zakončit. Domácí brankář mu míč při kličce chytil. V závěru zápasu zaskočil za Jílovce na brankové čáře Coufal, kdy vykopl střelu Marycha do bezpečí.

Do druhého poločasu obě mužstva poslalo pět nových tváří. Šanci poslat opět hosty do vedení měl střídající Fusek, jehož hlavičku chytil na dvakrát Lubik. Pak se trochu přiostřilo na obou stranách, za což padlo několik žlutých karet. V 72. minutě poslal hosty do vedení Coufal, který poslal krásnou střelou z jedné odražený míč po rohu za záda Lubika. Domácí snížili v 85. minutě, kdy střídající Klváček si navedl míč před šestnáctkou a zamířil na vzdálenější tyč.

Branky: 29. Jurga, 85. Klváček – 10. Římánek, 72. Coufal. ŽK: Marych, Jurčák, Trček, Kokovas, Věčorek, Teplan, Brzóska – Leibl, Římánek, Fischer (asistent trenéra), Urban. Rozhodčí: Broskevič – Mankovecký, Kaloč. Diváci: 100.

MFK Karviná „B“: Lubik – Marych (46. Věčorek), Trček (85. Šimurda), Jurčák, Motyčka – Brzóska. Buzek (46. Klváček), Jurga (80. Marciňa), Teplan, Kokovas – Svoboda (46. Zych). Trenér: Petr Mašlej.

FK SK Polanka: Jílovec – Leibl, Coufal, Gajďok, Rončka – Musila, Katschmarz, Hluchý (46. Urban) – Kula (46. Fusek), Římánek (68. Hon, 92. Tížek). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu MFK Karviná "B" - FK SK Polanka zde.

Záznam zápasu zde.