8. kolo

Statistiky hráčů

2' Dominik Dybal
    26' Dominik Dybal
    34' Jaroslav Paprskář
    37' Dominik Dybal
    60' Radek Coufal
    74' Milan Urban
    84' Eliáš Hon
    93' Patrik Jílovec

Za domácí odehráli celý zápas bývalí Polanečtí hráči Roman Bartoš a Jiří Bednář. V hned ve druhé minutě zahrávali hosté roh na krátko, na centr Urbana si vyskočil nejvýše Dybal a od tyčky poslal míč za Michutova záda. Další branka padla opět po rohu. Roh Urbana sklepnul patičkou Coufal na Dybala a ten levačkou prostřelil chumel hráčů před ním. Ve 38. minutě šel sám na domácího brankáře Hon, nezakončil přesně a následná střela Urbana skončila na břevně.

Domácí zahrozili hned v úvodu poločasu. Střelu Haldy zpoza šestnácky vyrazil Jílovec mimo. Polanečtí mohli zvýšit vedení v 48. minutě zahrozili hosté, centr Kolasky propadl za domácí obránce na volného Musilu, který sám proti Michutovi selhal. V 59. minutě zahrávali domácí roh, po kterém se pískala penalta. Hosté byli rozladěni, protože si nebyli vědomi provinění. K penaltě se postavil Klimpar a poslal Jílovce na druhou stranu. O minutu později pálil v šestnáctce Bednář nad Jílovcovu branku. V 75. minutě byli domácí blízko vyrovnání, po rohu a odraženém míči skončil míč na břevně. V 80. minutě byl po druhé žluté vyloučen Pyclík, za faul na Leibla. Ten musel po jeho zákroku střídat. V závěru zápasu šel sám na Michuta Hon, zkoušel jej přehodit, ale domácí brankář jeho pokus vystihl, následná dorážka střídajícího Matyska zblokovali domácí obránci na roh.

Branky: 61. Klimpar (z pen.) – 2 a 26. Dybal. ŽK: Pokorný, Klimpar, Pyclík. ČK: 80. Pyclík. Rozhodčí: Godfryd – Jurajda, Janeček. Diváci: 167.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Michut – Pokorný, Bednář, Bartoš, Dudek – Nezhoda (61. Hyrník), Buchlovský, Opatřil, Halda – Klimpar, Pyclík. Trenér: Radek Malina.

FK SK Polanka: Jílovec – Paprskář, Coufal, Dybal, Tížek – Musila (91. Matyska), Leibl (83. Katschmarz), Urban, Kolaska, Musila – Hluchý (64. Hluchý). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Frenštát p. R. - FK SK Polanka zde.