26-04-2015 16:00
23. kolo

Začátek utkání byl pro domácí přímo snový. Ve druhé minutě zahrával přímý kop Radomír Fukala, od obránce hostů se dostal k Janu Švábíkovi, ten poslal míč hlavou k tyči a otevřel skóre utkání. Hosté zklamaní dlouho nebyli, za 4 minuty zahrávali roh, na míč si vyskočil nehlídaný Filip Štýbar a taky hlavou srovnal. Ve 14. minutě dokonali hosté obrat, opět nikým nehlídaný Štýbar poslal přihrávku za obránce na nabíhajícího Martina Šmída, ten poslal míč před branku, kde stál Tomáš Košňovský a z jedné prostřelil Řehulku. Ve 35.minutě v útočném pásmu Radomír Fukala, rozhodčí ale k překvapení všech faul nezapískal a hosté zahráli rychlý brejk, na jehož konci byl lob Filipa Štýbara na vybíhajícího Řehulku. Ten znamenal zvýšení na 1:3. Polanečtí ještě stihli zahrozit ke konci poločasu, přímý kop Davida Fromeliuse vyrazil Václav Minařík v brance hostů na roh.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nenabídl. V 47. minutě zakončoval hlavou Nikola Andrýsek a donutil Minaříka k výbornému zákroku. Akci ale předcházel ofsajd. Další vzruch před branku hostí připravil sám Minařík, kdy některými svými nepovedenými zákroky zrovna nepodržel. Polanečtí ale nedokázali žádnou z nabízených šancí řádně zakončit. Další šance již nepřišly a hosté si zaslouženě odvezli všechny body.

Branky: 2. Švábík - 6. a 35. Štýbar, 14. Košňovský. ŽK: Borgosz. Rozhodčí: Kielar - Tabášek, Čuba. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Hejdušek, Matěj (72. Oleš), Liška - Schwarz (65. Ševčík), Borgosz (86. Mašlanka), Švábík, Fukala - Fromelius.

SPORT - CLUB Pustá Polom: Minařík - Radim Šmíd,  Kozelský, Jašek, Drexler - Krayzel, Hradský, Košňovský, Martin Šmíd (65. Černohorský, 88. Zlámal) - Štýbar (86. Kozel), Gašparík (75. Hendrych). Trenér: Martin Janík.