26-03-2023 15:00

Jaroslav Paprskář 7'
Tomáš Kirschner 38'
Eliáš Hon 88'

První šance zápasu byla hned gólová a vítězná. V 7. minutě zahrával Kirschner přímý kop, ten nešťastně prodloužil obránce Karviné na hlavu Jaroslava Paprskáře, který překonal Mrózka v brance Karviné. Hosté zahrozili v závěru poločasu, přímý kop z velkého úhlu skončil na břevně.

Druhý poločas byl spíše o bojovnosti. Hosté drželi míč častěji na kopačkách, ale nedokázali si vypracovat výraznější šanci. Domácí zahrozili po centru Musily, kdy hlavičkoval Hluchý do připraveného brankáře.

Branka: 7. Paprskář. ŽK: Kirschner, Eliáš Hon – Teplan, Kokovas. Rozhodčí: Čampišová – Slabý, Dudek. Diváci: 189.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Leibl, Dybal, Paprskář – Eliáš Hon (88. Jaroš), Kirschner, Dohnal, Hluchý, Kuča (67. Tížek) – Musila (93. Fusek). Trenér: Lubomír Adler.

MFK Karviná „B“: Mrózek – Fukala, Teplan, Kokovas, Bielan – Jurčák (82. Jurga), Motyčka (82. Pedro) - Brzóska (69. Marciňa), Ayaosi (58. Molitorisz), Clement (58. Trček) - Goj. Trenér: Marek Bielan.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - MFK Karviná "B" zde.

Záznam zápasu na TVCOM zde.