23-04-2023 16:00

Tomáš Kirschner 29'
Jaroslav Paprskář 93'

Polanečtí po zápase v Bruntálu počítali ztráty. Do hry nemohli kvůli zranění nastoupil Musila a Leibl, kvůli červené kartě pak Twardzik. Hosté měli první šanci hned ve druhé minutě, kdy po průniku zakončoval Vozák z ostrého úhlu. Hluchý jeho pokus vykopával před brankou. V 16. minutě se osmělili domácí, Kuča pálil z otočky a Pobořil jeho pokus vyrazil mimo branku. Ve 32. minutě vytáhl Švrčina parádní zákrok proti hlavičce Výmoly, která mířila k pravé tyči.

V 50. minutě prošel Vozák jednoduše přes Tížka a jeho střelu vyrazil Švrčina na roh. Švrčina se pak zaskvěl po dalších pokusech hostí. Během dvou minut vyrazil hlavičky Vrány. O chvíli později šel sám Fusek, těsně před zakončením jej o míč připravil skvělým skluzem Němec. V 68. minutě to zkoušel z otočky Výmola, jeho pokus z 20 metrů vyrazil opět skvělým zákrokem Švrčina. V 70. minutě zahrával přímý kop na druhé straně Kuča. Pobořil jeho pokus vyrazil mimo. V 77. minutě Švrčina chytil střelu Sováka. V 84. minutě zahrával přímý kop Smilek z levé strany a zakroutil na zadní tyč tak dobře, že přehodil i Švrčinu a otevřel skóre utkání. Tímto výsledkem utkání i skončilo, závěrečná snaha domácích už vyrovnání nepřinesla.

Branka: 84. Smilek. ŽK: Kirschner, Paprskář – Smilek. Rozhodčí: Kaloč – Potiorek, Ganaj. Diváci: 145.

FK SK Polanka: Švrčina – Hluchý, Dybal, Gajďok – Jaroš, Dohnal, Paprskář, Kirschner (82. Štepán Hon), Tížek – Kuča, Fusek (65. Eliáš Hon). Trenér: Lubomír Adler.

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Vozák, Němec, Švec (29. Kelárek), Hrdlička – Vozák (65. Galus), Žilinský, Smilek, Sovák (80. Křenek) – Výmola, Vrána. Trenér: Pavel Hajný.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Valašské Meziříčí zde.