Jan Woznica 22'
Jakub Schwarz 58'
David Fromelius 85'
Ondřej Liška 87'

Na důležité utkání o záchranu přišlo málo diváků, hlavně kvůli kolizí s hokejem. První šanci zápasu měli hosté, vyboxovaný míč Řehulkou skončil na hlavě Lukáše Sloty, ten míč poslal nad domácí branku. Polanečtí zahrozili o 3 minuty později, Tomáš Hejdušek poslal míč doleva na Ondřeje Lišku, ten centrem našel Jana Woznicu. Ten sklepnul míč pro Davida Fromeliuse, který obešel brankáře a otevřel skóre utkání. Ve 22. minutě zvýšili domácí na 2:0, brejkovou situaci po centru Radomíra Fukaly zakončoval i s trochou štěstí Jan Woznica, kdy jeho lob z hranice šestnáctky tečoval obránce hostí. Hosté zahrozili ve 40. minutě, centr z pravé strany zakončoval z jedné Kamil Kocúr, branku ale netrefil.

V 55. minutě mohl zvýšit na 3:0 z přímého kopu za hranicí šestnáctky David Fromelius, branku ale přestřelil. Hosté zahrozili až v 76. minutě, dalekonosná střela Kamila Kocúra zaplavala a Radovan Řehulka konečky prstů ji vyrazil na roh. Ten hosté zahráli nakrátko, centr z pravé strany propadl právě ke Kamilovi Kocúrovi, který snížil a zdramatizoval závěr zápasu. Uklidnění přinesla až 85. minuta, Vojtěch Borgosz poslal přihrávku za obranu na střídajícího Jakuba Ševčíka, ten se střetnul s Ludvíkem Zifčákem, míč se odrazil k volnému Davidu Fromeliusovi, pro něhož nebyl problém skórovat. V 89. minutě mohl zvýšit Jakub Ševčík, průchod středem hřiště zakončil tvrdou střelou, jíž s problémy vyrazil Zifčák mimo.

Branky: 16. a 85. Fromelius, 22. Woznica - 76. Kocúr Jan. ŽK: Schwarz, Liška - Kocúr Jan, Kocúr Michal, Kladníček, Kocúr Kamil, György. Rozhodčí: Tomšík – Slaminka, Futerko. Diváci: 80.

FK SK Polanka: Řehulka – Schwarz, Liška, Andrýsek, Woznica, Švábík (87. Matěj), Borgosz, Hejdušek, Kaluža (72. Mašlanka), Fukala (39. Ševčík) – Fromelius (90. Oleš).

TJ Kovohutě Břidličná: Zifčák – Kocúr Michal, Jiřičný, Přecechtěl, Chudý (57. Kurej), Jahoda, Kladníček, Kocúr Kamil, Slota – Kocúr Jan (72. Chmelař), György (87. Minich. Trenér: Karel Štefanovský.