41' Vojtěch Borgosz
    43' Ondřej Liška
    57' David Fromelius
    82' Nikola Andrýsek

Začátek zápasu vyšel lépe Polaneckým, ti mohli vést už ve 4. minutě po centru Jakuba Kaluži skončil míč na tyči. Za 3 minuty později poslal míč za obranu Jakub Ševčík na jmenovce Kalužu, kterému překazil zakončení včasným výběhem Jan Janča v brance domácích. V 9. minutě poprvé zahrozili domácí, Filip Bartoň prošel do šestnáctky a vystřelil naštěstí vedle Řehulkovy branky. O minutu později zahrozil z 20 metrů Vojtěch Borgosz, tvrdá střela skončila nad. Ve 14. minutě otevřeli skóre zápasu domácí, po centru z levé strany přehodil hlavou Marek Schovajsa Radovana Řehulku. Radost domácím ale nevydržela dlouho, ve 22. minutě vyslal Jakub Kaluža do běhu Jana Švábíka, ten poslal výstavní přihrávku na volného Davida Fromeliuse, pro něž již nebyl problém srovnat. Za další dvě minuty hosté dokonali obrat, Vojtěch Borgosz vybojoval míč, poslal jej na Davida Fromeliuse, ten přehodil vybíhajícího Janču. Ve 35. minutě domácí srovnali, Michal Gorovič prošel po pravé straně a naservíroval přihrávku na volného Schovajsu, který vstřelil druhou branku. Ke konci poločasu zahrozili zase hosté. Nejprve rychle rozehrál přímý kop Vojtěch Borgosz, dlouhým nákopem poslal do brejku Jakuba Ševčíka, ten překonal domácího brankáře, ale před bránou jej zaskočil obránce a poslal míč na roh. Z něj pak po centru Jakuba Kaluži vstřelil svou první branku v Polaneckých barvách Ondřej Liška.

Ve druhém poločasu měl první šanci výborně hrající Boris Forster, přímý kop z hranice 20 metrů vyrazil Řehulka na roh. Takto se situace během druhé půle opakovala několikrát, naštěstí pro hosty neznamenala změnu skóre. V 54. minutě poslal centr z levé strany  Jakub Ševčík na Davida Fromeliuse, ten napálil brankáře. Za tři minuty už David oslavoval hattrick, jeho tečovaná střela znamenala zvýšení na 2:4. Domácí mohli snížit až ke konci zápasu, po rohu se dostal k hlavičce opět Schovajsa, naštěstí trefil obranný val hostí.

Branky: 14. a 35. Schovajsa – 22., 24. a 57. Fromelius, 43. Liška. ŽK: Svoboda – Borgosz, Schwarz, Ševčík. Rozhodčí: Ochodek – Bátrla, Broskevič.

SK Šenov: Janča – Svoboda, Bednář Zbyněk, Bednář Roman, Klimša – Schovajsa, Koďoušek, Gorovič, Stehlík, Bartoň – Förster. Trenér: Alexander Minich.

FK SK Polanka: Řehulka – Schwarz, Andrýsek, Matěj, Woznica – Švábík (66. Fukala), Borgosz, Kaluža, Liška (76. Oleš), Ševčík - Fromelius.