28-05-2023 16:00

69' Martin Musila
    76' Petr Hluchý
    91' Petr Hluchý

Úvod zápasu začal náporem domácích. Hned v úvodní minutě pálil na bližší tyč Tileridis. O chvíli později si navedl míč z levé strany na střed Mráz a donutil Švrčinu k dalšímu zákroku. Polanečtí se osmělili v 11. minutě, střelu Dohnala chytil Řeháček. O 3. minuty později dostal balón za obranu Váňa, klička na brankáře mu nevyšla a Švrčina si zapsal další důležitý zákrok.  Za další minutu se dostal do šance Tileridis, po centru za obranu napálil míč z jedné a trefil těsně vedle pravé spojnice. Ve 23. minutě prošel půlkou hřiště, přihrál Dohnalovi, jehož střela postrádala razanci a Řeháček ji opět chytil. Ve 38. minutě dali domácí branku. Vána střílel na zadní tyč, Švrčina míč stihl vyrazit, a dorážející Tileridis jej dostal do branky. Naštěstí pro hosty byl odmáván ofsajd.

Domácí už ve druhém poločasu nebyli tak aktivní a žádnou výraznější šanci si nevypracovali. Polanečtí naopak drželi míč více na svých kopačkách. V 53. minutě prošel Kuča po levé straně a pálil z ostrého úhlu. Řeháček jeho pokus vyrazil mimo. V 66. minutě zakončoval nad po centru Hluchého Eliáš Hon. Když už to vypadalo na dělbu bodů, dostal míč za obranu Kuča a byl zfaulován Řeháčkem v pokutovém území. Sudí Ganaj ukázal na penaltový puntík a dal domácímu brankáři žlutou kartu. K míči se postavil Hluchý a poslal míč k pravé tyči a vstřelil jedinou branku utkání.

Branka: 91. Hluchý (z pen.). ŽK: Sabo, Swiech, Řeháček – Kuča, Twardzik, Musila, Hluchý, Koutný (asistent). Rozhodčí: Ganaj – Kaloč, Krupa. Diváci: 278.

FK Krnov: Řeháček – Sabo, Igbinoba, Swiech, Fromanger – Václavek (70. Kolbasa), Tümmler, Macík (70. Grulich), Mráz (80. Gramel) – Tilkeridis (80. Havlíček), Váňa (46. Hřivnáč). Trenér: Gustav Santarius.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Gajďok (15. Leibl), Hluchý, Eliáš Hon (46. Kirschner), Dohnal, Musila, Tížek (81. Štepán Hon) – Fusek (46. Jaroš), Kuča, Kobza. Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu FK Krnov - FK SK Polanka zde