27. kolo

Jan Švábík 50'
Nikola Andrýsek 70'
Nikola Andrýsek 80'

Polanečtí byli na začátku zápasu aktivnější, ale nevytvořili si větší šanci. Přímý kop z 20 metrů skončil pouze ve zdi. Hosté zahrozili v sedmé minutě, ztracený míč domácí se dostal k Lukáši Mendrokovi, ten střelou z šestnácti metrů mířil vedle pravé tyče Řehulkovy brány. Domácí zahrozili ve 14. minutě, Jan Švábík se uvolnil na levé straně a střelou z 25 metrů prověřil pozornost Rostislava Galusíka. O 2 minuty později střílel Mendrok z 25 metrů, Řehulka s problémy míč vyrazil a Jaromír Matěj odkopl na roh. Z něj vstřelil úvodní branku Michal Stanowski, který přeskočil Jakuba Schwarze a poslal míč na protější stranu. Domácí zahrozili po přímém kopu Radomíra Fukaly z 23. minutě, míč propadl v pokutovém území, ale nikdo se k němu nedostal. Ve 29. minutě navedl míč do šestnáctky Sebastián Zogata a tvrdou střelou protáhl Řehulku. Ke konci poločasu po chybě domácích šel sám na brankáře Przycko, trefil ale tyč.

Druhý poločas opět začal náporem domácích, ti mohli srovnat ve 47. minutě, přímý kop Radomíra Fukaly skončil těsně vedle pravé tyče. V 50. minutě zahrával přímý kop z levé strany Jakub Ševčík, míč propadl na zadní tyč k volnému Janu Švábíkovi, ten zavěsil pod břevno a srovnal na 1:1.  O deset minut později zatáhl míč z pravé strany do šestnáctky Vojtěch Borgosz, jeho placírka skončila vedle levého rohu branky hostí. Pak zahrozili zase hosté, dvě dalekonosné střely Lukáše Mendroka skončily nad brankou. V 80. minutě dostal zbytečnou druhou žlutou kartu Nikola Andrýsek a oslabil tím svůj tým. Domácí se snažili i v oslabení o vítěznou branku a neměli k tomu daleko. V 82. minutě vypálil dělovku Tomáš Hejdušek, Galusík ji s problémy dokázal vyrazit. V samém závěru zahrával roh střídající Dominik Oleš a trefil tyč, následná hlavička Ondřeje Lišky skončila nad brankou.

Branky: 50. Švábík - 19. Stanowski. ŽK: Andrýsek - Przycko. ČK: 80. Andrýsek Rozhodčí: Pustějovský – Lakomý, Takáč. Diváci: 80.

FK SK Polanka: Řehulka – Schwarz, Hejdušek, Matěj, Woznica – Ševčík, Andrýsek, Borgosz, Liška, Fukala (88. Oleš) – Švábík (89. Fromelius).

FC IRP Český Těšín: Galusík – Bolek, Fizek, Stanowski, Žebrok – Zogata, Przycko, Hartánek, Mendrok, Žebrok – Trybulec. Trenér: Čestmír Kročil.