30' Nikola Andrýsek
    40' Ondřej Liška
    62' Vojtěch Borgosz

Polanečtí opět nastoupili v pozměněné sestavě díky pracovní vytíženosti některých hráčů. Chyběli Woznica, Hejdušek, Schwarz, a Matěj.

První šanci zápasu měli po chybě v odkopu Radovana Řehulky domácí, Ondřej Strojek ale nabídnutou šanci nevyužil a v 6. minutě poslal míč vedle branky. O 3 minuty se už mohli radovat, centr za obranu a špatně zahraný ofsajd systém využil střelou z jedné Jakub Sittek. Polanečtí zahrozili v 16. minutě, odražený roh zakončoval z jedné na šestnáctce Jakub Kaluža a protáhl Jana Šráčka v brance domácích. Domácí mohli zvýšit ve 23. minutě, přímý kop Martina Šebka vyrazil výborným zákrokem Řehulka. Ve 29. minutě poslal Dominik Oleš míč do šestnáctky na Jana Švábíka, ten se uvolnil a byl zfaulován. Hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, ten proměnil Nikola Andrýsek a srovnal na 1:1. Ve 39. minutě prošel před před šestnáctku domácích Jakub Kaluža, jeho tvrdou střelu vyrazil Šráček mimo.

Ve 49. minutě mohli domácí opět vést, Martin Chlebek poslal míč těsně nad. V 53. minutě zahrával roh Dominik Oleš, poslal míč na zadní tyčku, kde si sběhl Jakub Kaluža, jeho pokus stejně jako dorážka Robina Bartoše neprošla domácím chumlem. O dvě minuty později to zkoušel na druhé straně Jakub Sittek, střela z voleje skončila mimo. Za další dvě minuty zahráli Jakubové Kaluža a Ševčík akci, na jehož konci prvně jmenovaný prošel do šestnáctky a prostřelil Šráčka. Radost Polaneckým vydržela do 72. minuty, roh Jakuba Sittka vyrazil Řehulka k nohám Marka Šímáčka, který z jedné našel cestu mezi chumlem hráčů. Aby toho nebylo málo, tak Šimáček vstřelil o 4 minuty později druhou branku, tentokrát hlavou. Po odraženém rohu mu míč opět naservíroval Sittek. Další branka už nepadla a Polanečtí tak prohráli první zápas od 2.5, kdy prohráli v Petřkovicích.

Branky: 9. Sittek, 72. a 76. Šimáček - 30. Andrýsek (pen.), 57. Kaluža. ŽK: Sittek - Liška, Borgosz. Rozhodčí: Čecháček - Šamánek, Ochodek. Diváci: 100,

FC Heřmanice Slezská: Šráček - Kelnar, Koval, Šimáček, Mlčoch - Selassei (89. Gazdík), Schwarz (59. Zoubek), Strojek, Wilk (76. Herák) - Sittek, Šebek (90. Yakubu). Trenér: Jaroslav Mlčoch.

FK SK Polanka: Řehulka - Kaluža, Bartoš (80. Fromelius), Andrýsek, Liška - Ševčík, Borgosz, Mašlanka, Oleš, Fukala (38. Klemiš) - Švábík.