24-08-2023 17:30

David Marek 54'
Dominik Dybal 77'
Adam Kuboš 92'

První šanci zápasu měli hosté. Na roh z pravé strany si v 11. minutě vyskočil nejvýše Krayzel, ale nezamířil přesně. V 18. minutě udeřilo na druhé straně. Akci Kirschnera a přihrávajícího Paprskáře zakončil střelou do odkryté branky Kohut. Ve 29. minutě bylo vyrovnáno. Krömer dostal míč mezi hráče, navedl si jej na střed a před šestnáctkou nechytatelnou střelou nedal Švrčinovi šanci. Další zajímavou šanci měli hosté ve 31. minutě. Po průniku a centru z levé strany musel hasit před domácí brankou Marek hlavičkou na roh. V nastavení poločasu se po přímém kopu dostal míč k Musilovi, ten se dokázal individuálně uvolnit, ale pálil nad branku.

V 50. minutě hosté prošli po pravé straně, centr Limanovského se dostal k Krömerovi, ale ten pálil nad branku. V 69. minutě po špatné přihrávce domů Hluchého šel sám na branvku Kunz. Švrčina jeho pokus vyrazil mimo. V 72. minutě měl velkou šanci na druhé straně Twardzik, kdy po akci Musily a centru Kohuta mířil z malého čtverce hlavou nad branku. V 84. minutě se opět zaskvěl Švrčina, když vytáhl střelu Mozola, která mířila do šibenice. O minutu později minutu později se pískala penalta za faul Hluchého na Seidlera. K míči se postavil Mozol, kopnul míč k pravé tyči, ale Švrčina se opět zaskvěl a vyrazil jej mimo. V 89. minutě pálil zpoza šestnáctky Tížek, ale mířil doprostřed a Minařík jeho pokus vyrazil. O necelou minutu později našel Seidler volného Gajdošíka, ale ten opět ztroskotal na Švrčinovi.

Branky: 18. Kohut – 29. Krömer. ŽK: Kirschner, Marek, Dybal, Kuboš – Dluhoš. Rozhodčí: Šafrán – Dedek, Proske. Diváci: 135.

FK SK Polanka: Švrčina – Paprskář, Marek, Dybal, Hluchý, Tížek, - Twardzik, Kirschner (46. Kuboš), Musila, Berek (46. Dohnal) – Kohut. Trenér: Lubomír Adler.

FK Bílovec: Minařík – Kollek, Heiník, Tomášek, Melecký – Limanovský, Dostál (62. Gajdošík), Krayzel, Koschatzký (71. Dluhoš), Krömer (62. Mozol) – Kunz (71. Seidler). Trenér: Jan Woznica.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Bílovec zde.

Záznam zápasu na TVCOM zde.