FK SK POLANKA

26-08-2023 16:30
4. kolo

Statistiky hráčů

    38' David Berek
    61' Adam Rončka
    85' Martin Musila

Polanečtí nastoupili díky náročnému programu v posledních dnech v pozměněné sestavě. První šanci měl po centru Rončky Berek v deváté minutě, ale střela z jedné mu vůbec nesedla. Další šanci měl Berek o tři minuty později. Rončka mu opět poslal přihrávku z levé strany a následnou střelu z jedné vyrazil Kuděla mimo branku. Za další dvě minuty prošel po levé straně Hon, po závaru v pokutovém území se míč dostal k Leiblovi, jehož placírka skončila těsně mimo pravé tyče. V 19. minutě prošel opět Hon po levé straně a přihrávku na Fuseka vystihl skvělým zákrokem Kuděla. Ve 23. minutě hlavičkoval po rohu Kirschnera Berek mimo branku. Ve 29. minutě vysunul Hluchý Hona, jeho přihrávku před branku zakončoval Fusek a byl z toho roh. O šest minut později vyslal míč za obranu Kirschner, Berek nezachoval chladnou hlavu a jeho střela byla zblokována domácí obranou. Ve 42. minutě zaváhal na polovině hřiště Tížek a Lörincz se řítil sám na branku hostí. Před zakončením si míč ale ukopnul více a Vltavský jeho zakončení vyrazil mimo.

Už v nastaveném čase pak zakončil postupnou akci Polaneckých střelou z 18 metrů Hluchý. Kuděla byl opět připraven a míč chytil.

Do druhého poločasu udělali hosté čtyři změny, ale na obrazu hry se toho moc nezměnilo. Domácí první minuty byli aktivnější, ale nevypracovali si žádnou větší šanci. V 61. minutě prošel Tížek po pravé straně, přihrával před branku, kde míč prošel až k Rončkovi, který otevřel skóre utkání.

V 81. minutě pálil Kirschner z dálky a domácí brankář míč na dvakrát zklikvidoval. O čtyři minuty později poslal míč za obranu Dybal na nabíhajícího Kuču, ten jej zasekl, navedl na střed těsně minul pravou tyč. V 88. minutě vybojoval míč u rohového praporku Musila, přihrávku na úplně volného Kuču překazil skluzem Kiš. Další branka již nepadla a hosté se mohli radovat ze tří bodů.

Branka: 61. Rončka. ŽK: Plešek, Kiš, Mieszek – Berek, Musila. Rozhodčí: Broskevič – Kovařík, Jurajda. Diváci: 150.

TJ Řepiště: Kuděla – Kiš, Maloň, Mieszek, Kouřil – Macej, Plešek Jan, Plešek Petr, Lörincz – David (62. Roleček), Leixner (80. Popelář). Trenér: Radek Malina.

FK SK Polanka: Vltavský – Tížek, Leibl, Dybal, Hluchý, Rončka (74. Paprskář) – Berek (46. Kohut), Kirschner, Dohnal (46. Musila), Hon (46. Kuča) – Fusek (46. Twardzik). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu TJ Řepiště - FK SK Polanka zde.

Komentáře