6. kolo

47' Tomáš Kirschner
    76' Filip Twardzik
    80' Dominik Dybal

První šanci zápasu měli domácí. Vrána prošel ve 14. minutě před branku soupeře a v poslední chvíli před zakončením zasáhl Leibl a míč poslal do bezpečí. Další šanci měl v 18. minutě Macíček, kdy se po autu dostal ke střele zpoza šestnáctky a donutil Švrčinu k vyražení míče na roh. Ve 41. minutě už se domácí radovali. Paprskář špatně přihrál stoperům, k míči se dostal Vrána, navedl míč před šestnáctku a střelu mezi obránci uklidil krásně k levé tyči.

Ve 46. minutě zahrávali hosté přímý kop. Musila poslal míč do šestnáctky soupeře, ten se propadl až k Leiblovi, který míč z brankové čáry napálil do vnější tyče. V 50. minutě prošli domácí po levé straně a centr před branku zakončil střelou do Švrčiny z hranice šestnáctky Sovák. Pak místo pěkného fotbalu byli vidět hlavně rozhodčí. V 64. minutě se hosté rozčilovali po faulu Berka na domácího obránce, kde za následné protesty uviděl Lubomír Adler žlutou kartu. Další nepochopitelný okamžik přišel 74. minutě, kdy, ač už nebylo horko a hosté byli v náporu, hlavní sudí nařídil pauzu na občerstvení. O dvě minuty později musel trenér Polanky na tribunu, kdy protestoval proti dalšímu neodpískanému faulu na své svěřence. V 81. minutě si navedl Tížek míč před šestnáctku a jeho střelu chytil Pobořil bez větších problémů. V závěru zápasu měli hosté šanci na vyrovnání, kdy po centru Musily sklepnul míč Tížek k Dybalovi, jehož střelu tečoval jeden z domácích obránců nad branku. V samém závěru mohli domácí zvýšit na 2:0, ale střídající Koleček netrefil branku.

Branka: 41. Vrána. ŽK: Macíček, Hrdlička – Kirschner, Twardzik, Dybal, Adler (trenér), Koutný (asistent). ČK: 77. Adler (trenér). Rozhodčí: Půček – Brezáni, Smýkal. Diváci: 127.

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Macířek, Bystřičan, Němec, Hrdlika – Křenek (46. Veselý, 75. Vozák), Kulhánek (90+2. Kolček), Žilinský, Vozák (46. Sovák) – Smilek (83. Kuběna), Vrána. Trenér: Pavel Hajný.

FK SK Polanka: Švrčina – Leibl, Dybal, Hluchý – Twardzik, Paprskář (69. Dohnal), Kirschner (69. Tížek), Kuboš, Rončka – Kuča (39. Berek), Musila. Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka zde.