24-09-2023 15:00

10' David Berek
    62' Martin Musila
    89' Petr Hluchý

První šanci zápasu měli hosté. Tížek si navedl míč na střed a krásnou střelou těsně minul pravou tyč domácí branky. V 10. minutě se už hosté dočkali. Hluchý poslal míč za obranu, Rončka jej poslal před branku, kde skluzující Berek prostřelil domácího brankáře. Hosté zahrozili ve 20. minutě, po rohu a závaru chybělo zakončení. O tři minuty později vyslal Hluchý Kirschnera, ten centroval před branku, kde Berek z jedné těsně minul. V závěru poločasu domácí vyrovnali. Po rohu zakončil hlavičkou Nízký přesně k pravé tyči.

Druhý poločas už tolik fotbalu nenabídl. Za zmínku stojí centr Kirschnera a hlavička Kuči, která postrádala přesnost. Další šanci měl Twardzik po dělovce za šestnáctkou. Domácí obrana ale střelu, jenž mířila do branky vyrazila na roh. V závěru zápasu pak měli na kopačkách častěji domácí, ale větší šanci před Vltavského brankou si nevytvořili.

Branka: 45+1. Nízký – 10. Berek. ŽK: Nízký, Horký, Strnad – Musila, Hluchý. Rozhodčí: Dedek – Schneider, Šafrán. Diváci: 150.

FK Šumperk: Kreizl – Smrž, Antl, Nováček, Horký – Strnad, Skalský, Nízký, Stašák – Elšík (46. Šidlík), Linet (46. Ostrovka). Trenér: Pavel Tököly.

FK SK Polanka: Vltavský – Leibl, Dybal, Hluchý – Twardzik, Kirschner, Musila, Rončka – Berek (80. Hon), Kohut (46. Kuča), Tížek (46. Paprskář). Trenér: Lubomír Adler.