Martin Musila 10'
Dominik Dybal 12'
Tomáš Kohut 74'
David Berek 78'

První branka zápasu padla ve 10. minutě. Chybnou rozehrávku Šidláka zachytil Musila a trefil odkytou branku. O tři minuty později zahrávali hosté přímý kop z pravé strany. Protažený centr padal do branky a Vltavský jej musel vyrážet na roh. Ve 24. minutě nacentroval Dybal z levé strany a Musila z jedné netrefil přesně. Hosté zahrozili v 28. minutě, centr z pravé strany domácí odhlavičkovali k Pawlitovi, který z jedné mířil těsně vedle. O dvě minuty později navedl míč Dybal a střela z 25 metrů skončila těsně vedle pravé tyče. Ve 42. minutě opět zahrozili hosté. Slavík nacentroval z levé strany na volného Pawlitu a ten hlavičkoval nad branku. V nastavení zahrával přímý kop Musila, našel nabíhajícího Dybala, a ten z jedné minul.

Ve 49. minutě prošel Musila po levé straně, přihrál před šestnáctkou Berkovi, jehož sražená střela se odrazila ke Kubošovi, který prostřelil Šidláka. Stál ale v ofsajdu a branka nebyla uznána. O minutu později zahrával Kirschner roh a Twardzik hlavičkoval mimo. V 57. nacentroval Rončka z levé strany, a hlavičku Hona chytil na dvakrát Šidlák. O dvě minuty později zahrozili hosté, střelu Pawlity vyrazil Vltavský na roh. V 67. minutě hlavičkoval Paprskář po rohu mimo branku. V 71. minutě vyslal Dybal Rončku, ten nacentroval před branku, kde Hon neprostřelil Šidláka. Ten míč vyrazil na roh. O dvě minuty později zahrozil na druhé straně Modelský. Střelu z úhlu z pravé strany ale vytáhl Vltavský na roh. V 74. minutě se domácí konečně dočkali druhé branky. Po rohu z levé strany posunul Paprskář míč ke Kohutovi, který levačkou z hranice malého čtverce prostřelil Šidláka. V 76. minutě zatáhl Slavík míč po levé straně, přihrál před branku, kde Blažek ve velké šanci proti Vltavskému nedokázal skórovat. Domácí brankář jemnou tečí míč vyrazil na roh. V 76. minutě přihrával před branku Twardzik na volného Berka, a ten z jedné zvýšil na 3:0. V 86. minutě měl ještě velkou šanci Koutný, Hluchý mu poslal výborný míč za obranu, ale asistent trenéra ve své šanci selhal a poslal míč vedle pravé tyče. O dvě minuty později prošel po levé straně Kohut, zpětnou přihrávkou našel volného Hluchého. Tomu rána nesedla a poslal míč vysoko nad.

Branky: 10. Musila, 74. Kohut, 78. Berek. ŽK: Dybal – Galus, Slavík, Blažek, Goněc, Drexler, Schwarz. Rozhodčí: Broskevič – Trigas, Kovařik. Diváci: 85.

FK SK Polanka: Švrčina – Leibl, Dybal, Hluchý (46. Kuboš) – Paprskář, Kirschner, Musila (85. Koutný), Rončka – Twardzik, Kohut (56. Berek), Tížek (56. Hon). Trenér: Lubomír Adler.

MFK Slavoj Bruntál: Šindlák – Schwarz, Vojtík, Galus, Hanel – Blažek, Pawlita (83. Unverdorben), Drexler (74. Rončák), Chudý (36. Modelský), Goněc – Slavík (83. Cápek). Trenér: David Drexler.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - MFK Slavoj Bruntál zde.