20-06-2015 17:00

Jan Švábík 58'
Vojtěch Borgosz 70'
Nikola Andrýsek 90'

Poslední zápas sezóny měl výbornou diváckou kulisu, o kterou se postarali rodiče našich žáčků. Děkujeme za podporu a těšíme se na podzim :-).

První šanci zápasu měli hosté, ve 4. minutě Davida Švach přihrál na Raymonda Darkeha, jehož střelu zblokovali domácí obránci. Polanečtí zahrozili o dvě minuty později, centr Ondřeje Lišky zakončoval hlavou Nikola Andrýsek mimo. Obrovskou šanci na otevření skóre zápasu měl po přesném centru Jana Woznicy Jan Švábík, míč ale netrefil přesně jeho hlavička skončila nad.

Druhý poločas začal náporem hostů, centr Vojtěcha Těžkého zakončoval v 48. minutě z jedné Vojtěch Konečný nad Řehulkovou bránu. O dvě minuty později střílel z úhlu Vojtěch Těžký, Řehulka jeho pokus vyrazil mimo. V 58. minutě už udeřilo, akci začal Vojtěch Borgosz, přihrál Jakubovi Ševčíkovi, ten poslal centr z levé strany, na jehož konci byla výstavní patička Jana Švábíka, která se od tyče odrazila do branky. Hosté mohli vyrovnat ve 68. minutě, centr Romana Staníčka netrefil Darkeh. V 72. minutě střílel z 30 metrů Nikola Andrýsek, Martin Rzehulka jeho pokus s potížemi chytil. Poslední šanci na změnu měli hosté v 86. minutě, odkop Ondřeje Lišky trefil Darkeha a míč zachraňoval na brankové čáře Řehulka.

Další branka již nepadla a Polanečtí se tak mohli radovat z první výhry na Kravařemi.

Branka: 58. Švábík. ŽK: Andrýsek, Borgosz - Těžký Vojtěch. Rozhodčí: Bátrla - Mankovecký, Cieslar. Diváci: 100.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Hejdušek, Matěj, Liška - Ševčík, Borgosz, Mašlanka, Andrýsek, Kaluža (78. Klemiš), Švábík (87. Fromelius).

MFK Kravaře: Rzehulka - Thomas (71. Matyášek), Švacha, Došla, Buchta - Staníček, Kužel (90. Kolig), Těžký Vojtěch (81. Czerný), Opata, Koneczný (76. Těžký Tomáš) - Darkeh (87. Droppa).