51' Elvist Ciku
    82' Elvist Ciku
    84' Petr Hluchý
    91' Eliáš Hon

První branku v jarní části vsítili hosté v 7 minutě. Podešva našel volného Musilu, který sám proti domácímu brankáři nezaváhal. Domácí ale dokázali rychle vyrovnat i s trochou štěstí. Dostál zahrával roh z levé strany, míč se mu zpět vrátil a jeho druhý míč před branku nečekaně zapadl do šibenice branky hostí. O minutu později prošel po pravé straně Zavadil, zaseknul si míč a levačkou střílel na Fabisze. Ten ale jeho pokus vyrazil. Za další minutu to zkoušel na druhé straně Ciku, ale Minařík v brance domácích byl proti a míč chytil. Pak se bojovalo od šestnáctky po šestnáctku, ale v plném tempu. Kaňkou na první půli bylo svalové zranění Kirschnera, který musel střídat už v 24. minutě.

V 51. minutě se hosté opět ujali vedení. To se odražený míč dostal k Elvistovi Ciku, který viděl Minaříka mimo branku a z pětatřiceti metrů jej chytře přeloboval. V 58. minutě mohli domácí opět snížit, ale střelu Kunze dokázal Fabisz vyrazit a Badošek jej pak uklidil do bezpečí. V 64. minutě nacentroval míč Podešva, Musila ale střelou z jedné netrefil branku. V 84. minutě zahrával Ciku přímý kop z levé strany a poslal míč na hlavu Hluchého, který zvýšil na 1:3. Na konečných 1:4 zvýšil po výborné práce Paprskáře střelou do odkryté branky Hon.

Branky: 11. Dostál – 7. Musila, 51. Ciku, 84. Hluchý, 90+1. Hon. ŽK: Zavadil, Tomášek – Ciku. Rozhodčí: Vlk – Vychodil, Tvardek. Diváci: 350.

FK Bílovec: Minařík – Dluhoš, Tomášek, Heiník, Podraza – Zavadil (63. Gajdošík), Krayzel (81. Jelen), Dostál, Koschatzký (72. Krömer) – Kunz (81. Kollek). Trenér: Peter Šloff.

FK SK Polanka: Fabisz – Podešva, Leibl, Hluchý, Rončka – Tížek (68. Vachník), Kirschner (24. Badošek), Ciku, Paprskář, Musila (85. Hon) – Berek (85. Rozsypal). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu FK Bílovec - FK SK Polanka zde.