47' Dalibor Badošek
    52' Dalibor Badošek
    55' Adam Rončka
    80' Kamil Rozsypal

První šanci zápasu měli hosté, střela Musily ve 4. minutě postrádala razanci a Vyklický ji chytil. Pak byli aktivnější domácí, ale žádnou větší šanci si nevypracovali. Ve 27. minutě zahrával Kostera přímý kop z 20 metrů, zeď se před ním rozestoupila, ale Fabisz jeho pokus chytil. O chvíli později měl velkou šanci Veselý, ale lobem přehodil i branku.

Druhý poločas začal šokem pro domácí, kdy se krásnou střelou trefil Badošek a otřel míč o levou tyč. V 52. minutě stejný hráč tentokrát trefil pravou stranu branky a zvýšil na 0:2. V 64. minutě pálil z přímého kopu Leibl, ale Vyklický jeho pokus s problémy vyrazil. V 81. minutě mohl završit hattrick Badošek, centr Podešvy poslal za záda domácího brankáře, ale míč se po jeho teči zastavil před brankovou čárou. Domácí zahrozili o 4 minuty později, kdy Fabisz musel vytáhnout 2 skvělé zákroky.

Branky: 47. a 52. Badošek. ŽK: Můčka, Dydowicz, Kuča, Kirschbaum – Rončka, Adler, Rozsypal, Koutný. Rozhodčí: Doležal – Habermann, Ehrenberger. Diváci: 135.

TJ Bridličná: Vyklický – Bala, Markovič, Kirschbaum, Beňa (73. Kuča) – Adamovský (78. Mikuš), Dydowicz (65. Ježek), Můčka (78. Miškev), Kostera, Židek – Veselý (65. Tögel). Trenér: Jaromír Lukášek.

FK SK Polanka – Fabisz – Paprskář, Leibl, Hluchý, Rončka – Podešva, Kirschner (68. Hon), Badošek, Ciku (72. Kuboš), Musila (90. Kisza) – Berek (68. Rozsypal). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu TJ Břidličná - FK SK Polanka zde.