31-08-2014 17:00
4. kolo

51' Vojtěch Borgosz

První branka zápasu padla hned v 8. minutě, Vojtěch Borgosz rozehrál roh na krátko s Michalem Vyležíkem, ten mu míč vrátil proti noze a centr Vojtěcha našel hlavu Martina Plisky, který překonal Radka Ziegla v brance domácích. Domácí zahrozili o minutu později. Adam Šimeček si obhodil míč kolem Jaromíra Matěje a v zakončení mu zabránil přesný skluz Matěje a následná pomoc Martina Plisky. Za další 2 minuty to mohlo být 0:2, přesný centr Martina Plisku našel před šestnáctkou domácích Davida Fromeliuse, ten vystřelil z otočky a trefil levou tyč domácí svatyně. Domácí mohli vyrovnat v 26. minutě René Wirth v dobré pozici z 11 metrů poslal míč nad Řehulkovu branku.

Polanečtí ve druhém poločasu nedrželi míč tak často na svých kopačkách a častými ztrátami nabídli domácím šance na zakončení. První závar v 54. minutě po střele Daniela Bočka a nechtěné teči Jaromíra Matěje zneškodnil Řehulka. Polanečtí zahrozili o 10 minut později průnik Michala Vyležíka z levé strany a zakončení zblokoval domácí obránce i s pomocí ruky, penalta se ale nepískala. V 67. minutě vytáhl Radovan Řehulka jeden se svých výstavních zákroků, přihrávku Daniela Bočka zakončoval René Wirth, ale Řehulka i v pádu dokázal míč vyrazit mimo branku. V 78. minutě zakončoval odražený míč z jedné Jan Woznica, střela skončila mimo branku. V 86. rozhodli o výsledku střídající žolíci trenéra Valenčina. Jakub Kaluža poslal do sóla výstavní přihrávku Radomíru Fukalovi, ten poslal míč levačkou na vzdálenější tyč a upravil na konečných 0:2.

Branky: 8. Pliska, 86. Fukala. ŽK: Konečný, Boček - Borgosz, Švábík. Rozhodčí: Bátrla - Švec, Slaminka. Diváci: 250.

TJ Sokol Kobeřice: Ziegl - Schreier, Buchta, Komárek, Chudík - Stuchlík (78. Hartmann), Boček (71. Malchárek), Wirth, Konečný, Čujek (75. Oberherr) - Šimeček (86. Pytlík). Trenér: Tomáš Kamrád.

Polanka: Řehulka - Woznica, Pliska, Matěj, Slahúčka - Švábík (89. Ševčík, Borgosz, Blahut, Andrýsek (62. Andrýsek), Vyležík (71. Kaluža) - Fromelius (84. Fukala).