8' Jakub Kaluža
    17' David Fromelius
    48' David Fromelius
    70' David Fromelius

Polanečtí po třech prohrách za sebou chtěli konečně zase ochutnat pocit vítězství, soupeřem jim byl v dolní polovině tabulky nacházející se Vítkov. Začali tedy velmi aktivně a hned v první minutě po prostrčení Kuby Kaluži se k balonu dostal Petr Mašlanka, který prostřelil gólmana Vítkova 0:1. Poté z brejku zahrozili hráči Vítkova, ale výsledná střela skončila nad brankou. V 8. minutě už to bylo 0:2 kdy se David Fromelius uvolnil na lajně, nacentroval a po skrumáži se míč dostal ke Kubovi Kalužovi a ten se nemýlil. Vítkov neskládal zbraně a v 11. minutě snížil ze standartní situace Homolou, 1:2. Zápas měl výborné tempo a hrálo se nahoru dolů. Domácí hrozili z rychlých brejků, ale jejich střely postrádaly přesnost a končily vysoko nad brankou. Polanečtí byli vysoce efektivní, v 17. minutě utekl Jan Woznica po lajně, nacentroval a David Fromelius z voleje napálil balón do sítě a bylo to 1:3. Vítkov po inkasované brance ještě zvýšil na obrátkách, výsledkem byl málem vlastní gól Radima Plesníka. Z následného rohu ve 21. minutě se už však Vítkov radoval, kdy se kapitán domácích Petr Modelský dostal k odraženému balónu a krásnou střelou vymetl všechny pavouky v šibenici Radovana Řehulky. Naši hráči se trošku zatáhli a až do konce poločasu hrozili jen domácí ale díky jejich špatnému zakončení a zákrokům Radka Řehulky skončil poločas 2:3.

Druhý poločas začal v režii našich hráčů. David Fromelius se dostal do výborné pozice v šestnáctce, ale obránci jeho střelu zblokovali. V 47. minutě brankář Vítkova velmi špatně rozehrál, což vystihl s chutí hrající David Mašlanka, přihrál před bránu Davidovi Fromeliusovi a ten se v těchto pozicích nemýlí 2:4. O pár minut později se po krásné akci na jeden dotyk dostal ke střele David Mašlanka, ale těsně minul branku domácích. Běžela 59. minuta a domácí vyslali nenápadnou Matějem Jurečkou střelu z poza obránce a ta skončila v síti na zadní tyči Řehulkovi brány, 3:4. Za pět minut mohlo být pro naše hráče ještě hůře, po centru a hlavičce domácích skončil míč na tyči Polaneckých. Hra se opět přelévala ze strany na stranu a v 68. minutě po průniku a následné přihrávce Davida Fromeliuse se do šance dostal Kuba Kaluža, ale gólman Vítkova jeho pokus o lob rukou zblokoval na roh. Z něj však Polanečtí opět navýšili vedení, kdy míč po zemi proklouzl až na Davida Fromeliuse, který tak dovršil hattrick 3:5. Od 80. minuty Vítkov přitlačil naše hráče, ale Radek Řehulka výbornými zákroky zachránil od dalších inkasovaných branek, a jelikož ani Kuba Kaluža na konci svou šanci neproměnil, zápas skončil konečným skórem 5:3 pro naše hráče. Trenér David Valenčin, který nastoupil na poslední 2 minuty za velkého aplausu fanoušků Polanky, kteří dorazili do Vítkova tak mohl být spokojen jak s výsledkem tak předvedenou hrou.

Branky: 11. Homola, 21. Modelský, 59. Jurečka - 2. Mašlanka, 8. Kaluža, 17., 48. a 70. Fromelius. Bez karet. Rozhodčí: Šamárek - Kantor, Jahoda. Diváci: 150.

Vítkov: Snášel - Kalivoda, Krása Karel, Krása Radim, Veselý (74. Dohnálek Lukáš) - Cihlář, Jurečka (78. Scholaster), Modelský Roman, Modelský Petr, Dohnálek Jakub - Homola (60. Pavlíček). Trenér: Jiří Korytář.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Hejdušek, Plesník, Liška - Kaluža (89. Valenčin), Skřehot, Mašlanka (63. Ševčík), Andrýsek, Šindler - Fromelius (80. Fukala).