10. kolo

18' Ondřej Liška
    78' Tomáš Hejdušek
    82' David Fromelius

První branku zápasu vsítili domácí, po autu poslal míč přes hlavu Nikola Štýbar na zadní tyč, kde zůstal sám bývalý Polančan Jan Švábík a hlavou skoro z brankové čáry neměl problém zavěsit. Hostům se tato situace vůbec nelíbila, protože Honza stál v ofsajdu. Bohužel pro ně byla branka uznána. Polanečtí do poločasu zahrozili dvěma pokusy, centr Jakuba Ševčíka netrefil hlavou David Fromelius a v samém závěru v nepropálil skrumáž těl před sebou Jakub Kaluža.

Polanečtí do druhého poločasu poslali Tomáše Hejduška. Aktivita před domácí brankou byla častější. První šanci snížit měl Jakub Ševčík v dobré pozici z hranice šestnáctky ale nedokázal vystřelit. Další šanci měl v 60. minutě Tomáš Hejdušek, jeho přímý kop z levé strany vytáhl s potížemi nad břevno Minařík. Následný roh Jakuba Ševčíka skončil těsně vedle. V 82. minutě zahráli Polanečtí nádhernou kombinaci na jehož konci byla přihrávka Jana Woznicy na úplně volného Davida Fromeliuse, pro něhož nebyl problém snížit. Pak Polanečtí nepochopitelně přestali hrát svou hru a domácí se dostali opět do hry. V 86. šel sám na Řehulku Nikola Štýbar, ten ale jeho pokus vyrazil. V poslední minutě normální hrací doby zahrávali domácí přímý kop, míč se odrazil k Filipovi Štýbarovi, který dokázal propálit míč a zvýšit na konečných 2:1. Polanečtí již neměli šanci s výsledkem nic udělat i s pomocí rozhodčího, který nepochopitelně nenastavil ani minutu, i když domácí ve druhé půli zdržovali a často chodilo pro míč do zámezí.

Branky: 28. Švábík Jan, 90. Štýbar Filip - 82. Fromelius. ŽK: Štýbar Filip, Minařík - Liška, Hejdušek. Rozhodčí: Ochodek - Svoboda, Trojan. Diváci: 120.

SPORT - CLUB Pustá Polom: Minařík - Hradský Tomáš, Jašek, Kozelský, Poštulka - Štýbar Filip, Švábík Marek (60. Kosňovský), Hradský Martin, Šmíd Martin (85. Hendrych) - Štýbar Nikola, Švábík Jan (71. Stošek). Trenér: Martin Janík.

FK SK Polanka: Řehulka, Woznica, Andrýsek, Plesník, Liška (46. Hejdušek) - Ševčík, Kaluža (77. Chrastina), Mašlanka, Skřehot, Šindler - Fromelius.