Jakub Ševčík 32'
David Mašlanka 66'
Tomáš Hejdušek 85'
Jan Woznica 90'

Utkání se odehrálo na umělé trávě v Městském stadionu Ostrava – Vítkovice pod umělým osvětlením.

První šanci zápasu měli hosté, ve 4. minutě zakončoval hlavou Marek Šimáček. Radovan Řehulka neměl problém se slabým zakončením jej chytit. O minutu později centroval Jakub Ševčík na Dominika Šindlera, ale ten netrefil prostor mezi třemi tyčemi. V 10. minutě zahrávali Polanečtí rozehrávku od branky tak špatně, že z toho byla branka. Řehulka v tísni nakopl míč dopředu na připravené protihráče a ti z přečíslení střelou Šimáčka na vzdálenější tyč otevřeli skóre utkání. Po obdržené brance byli mnohem aktivnější „domácí“. Dlouho ale tvůj tlak nemohli přetavit ve vyrovnání. Nejprve šel sám z levé strany v 17. minutě na branku Jakub Ševčík, před finálním zakončením mu ale míč utekl a pak netrefil branku. O 4 minuty později pálil z otočky David Fromelius vedle a o další 4 minuty nahrával Ševčík Fromeliusovi a jeho střelu zpoza šestnáctky s problémy vyrazil Mikuláš Virec mimo. V 32. minutě bylo vyrovnáno, David Mašlanka vybídl do sprintu Jana Woznicu jeho přihrávka zprava před branku na nabíhajícího Ševčíka a následná střela potěšila oko i nezaujatého fotbalového fandu. Hosté se dostali po dlouhé době před branku Řehulky až v 39. minutě, po rohu domácí obrana neuhlídala Šimáčka a ten vstřelil svou druhou branku utkání. Aby toho šoku nebylo málo, tak těsně před koncem poločasu našel Martin Šebek centrem na pravou stranu nabíhajícího Radima Čecha a ten z jedné zvýšil na 1:3.

Úvod druhého poločasu patřil hostům, měli několik šancí jak zvýšit svůj náskok, ale domácí podržel Řehulka, jako např. při průniku Šebka. V 63. minutě střídal Jakub Kaluža Davida Fromeliuse a hned o 3 minuty později posunul patičkou přihrávku na Davida Mašlanku, který snížil na 2:3. V 68. minutě šel míč přes Kalužu a Ševčíka na nabíhajícího Dominika Šindlera, který pálil vedle. V 74. minutě se blýskl brankář hostí, kdy vyrazil dělovku Tomáše Hejduška vedle. Už to vypadalo, že Polanečtí prohrají další zápas, naštěstí v 90. minutě srovnal Jan Woznica střelou od tyčky na konečných 3.3. V samém závěru mohl ještě ohrozit branku hostí Dominik Šindler, ale na přihrávku Jakuba Kaluži za obranu mu chyběly centimetry.

Branky: 32. Ševčík, 66. Mašlanka, 90. Woznica. - 10. a 39. Šimáček, 45. Čech. ŽK: Liška, Šindler, Hejdušek - Mlčoch. Rozhodčí: Lalík - Picmaus, Broskevič. Diváci: 60.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Andrýsek, Hejdušek, Liška - Ševčík, Mašlanka, Valenčin, Skřehot, Šindler - Fromelius (62. Kaluža). Trenér: Zdeněk Sommer.

FC Heřmanice - Slezská: Virec - Kelnar, Koval, Prokeš, Mlčoch (83. Odehnal) - Čech (65. Wilk), Jakubov (72. Ciesarik), Šimáček, Schwarz - Šebek (72. Strakoš), Strojek. Trenér: Jaroslav Mlčoch.