20-03-2016 15:00

89' Martin Skřehot
    90' Radovan Řehulka
    90' David Valenčin

Na první branku se nemuselo dlouho čekat, už ve třetí minutě napálil zpoza šestnáctky Robin Wirth, Radovan Řehulka vyrazil míč do strany, kde byl nejblíže René Wirth a otevřel skóre utkání. Domácí byli při chuti a během prvních 20. minut byli velmi aktivní. Polanecké od další branky zachránil Řehulka, kdy zlikvidoval několik nadějných šancí. Polanečtí se osmělili až ve 30 minutě, po autu Jana Woznicy vypálil z 20 metrů Vojtěch Borgosz. Jeho pokus na dvakrát zneškodnil Radek Ziegl. Závěr poločasu patřil hostům, jmenovitě Davidovi Fromeliusovi. Ani jedna z jeho tří šancí ale brankou neskončila.

Začátek druhého poločasu znamenal pro domácí šok, hned v úvodní minutě vyslal mezi obránce Dominik Šindler střídajícího Marka Jakubova a ten svítil svou první branku v Polaneckých barvách. Další šanci měli hostí v 67. minutě, po rohu Vojtěcha Borgosze zakončoval hlavou David Fromelius těsně vedle domácí branky. O minutu později se uvolnil Dominik Šindler, střela za šestnáctkou domácích ale skončila mimo. O chvíli později ale Dominik uviděl druhou žlutou v zápase a musel předčasně pod sprchy. Domácí byli najednou na koni a tlačili se do zakončení. Největší šanci měli po rohu v 90. minutě, kdy David Janík trefil hlavou břevno.

Branky: 5. René Wirth - 46. Jakubov. ŽK: Buchta, Žmolík - Kaliža, Šindler, Valenčin, Řehulka, Skřehot. ČK: 76. Šindler. Rozhodčí: Švec - Čuba, Potiorek. Diváci: 210.

TJ Sokol Kobeřice: Ziegl - Oberherr Jan, Janík David, Buchta, Schreier Jan - Hartmann (54. Janík Jakub), Wirth René, Wirth Robin, Kryštof (66. Gorčakovský) - Šimeček, Žmolík. Trenér: Tomáš Kamrád.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Andrýsek, Valenčin, Švábík - Kaluža, Borgosz, Skřehot, Fromelius, Ševčík (44. Jakubov) - Šindler. Trenér: Pavel Cirkl

Fotky ze zápasu Kobeřice - Polanka.