27-03-2016 15:00
19. kolo

David Fromelius 39'
Pavel Cirkl 76'

Na počátku utkání byli aktivnější hosté, měli míč častěji na svých kopačkách a tlačili se aktivně do zakončení. První šanci měli po dlouhém nákopu brankáře Szarowského, míč došel až na šestnáctku domácích, kde pohotově zakončil Zbyněk Bednář. Radovan Řehulka ale jeho pokus zlikvidoval. Další šanci měli o tři minuty později, nepovedený roh domácích znamenal brejk hostí, na jehož konci stál Jakub Hanauer, jehož střela mířila vedle Řehulkovy branky. Ve 20. minutě domácí nebyli schopni před šestnáctkou odkopnout míč, ten se dostal k Markovi Schovajsovi, který prostřelil Řehulku. Domácí postupně převzali aktivitu na hřišti a tlačili se do zakončení. V 39. minutě bylo vyrovnáno, na přímý kop z pravé strany vyskočil nejvýše David Fromelius a rozjásal domácí fanoušky.

Ve druhém poločasu byli aktivnější hosté, ale žádná z jejich akcí neskončila brankou. Ke konci zápasu přišel domácím pomoci hrající trenér Pavel Cirkl. Dostal se do jedné šance, ale ta obrat ve skóre neznamenala. Polanečtí tak i ve svém druhém jarním zápasu uhráli remízu 1:1.

Branky: 39. Fromelius - Schovajsa. ŽK: Cirkl - Hanauer, Gorovič. Rozhodčí: Futerko - Mankovecký, Ganaj. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka - Švábík, Liška, Andrýsek, Fukala - Ševčík (69. Cirkl), Borgosz, Skřehot, Fromelius, Kaluža - Sysala (90. Planka). Trenér: Pavel Cirkl.

SK Šenov: Szarowski - Habernal, Beránek, Aniol, Klimša - Macko, Koďousek (74. Biela), Gorovič, Hanauer, Macko - Bednář. Trenér: Alexander Minich.