5. kolo

Jakub Kaluža 55'
Petr Planka 71'
Jakub Kaluža 87'

Konečně jsme ukázali v čem je naše síla. A to, že hrajeme srdcem a že nás každá prohra zdravě naštve a poučíme se z chyb. Začíná se tvořit velmi dobrý kolektiv a já s panem Repkou jsme tomu moc rádi. Utkání s Michálkovicemi bylo v prvních minutách celkem opatrné, ale poté se začalo s velkou útočnou parádou z obou stran. Je sice pravda, že šance pramenili z chyb a mnohdy nekoncentrovanosti obou stran, ale opravdu se hrál pěkný útočný fotbal, který se divákům, doufáme, líbil. Na první gól se dneska čekalo poměrně dlouho. První branku vstřelil těsně před koncem prvního poločasu Jarda Prausek. A opět se potvrdilo, že kdo dá první gól vesměs vyhraje. Druhý poločas byl méně běhavý než ten první, hrálo se hlavně ze zajištěné obrany. Nicméně po individuálních chybách obránců Michálkovic jsme zadarmo získali vedení 3:0. A opory týmu, kteří v tomto utkání makali na 100% si mohli jít odpočinout. V posledních minutách se hostům podařilo snížit po pěkné akci po křídle. Nicméně drama se nekonalo. Dnešní oslavenec Jakub Kaluža si tři minuty před koncem pohrál s jinak dobře chytajícím Dominikem Sliwkou a dal na konečných 4:1. S výkonem jsem spokojený, teď to ještě potvrdit s Hlubinou B a budeme konečně na té správné vlně.