37' Tomáš Urbánek
    44' Petr Planka
    62' Stanislav Šolc
    87' Petr Planka

Hodně bojovný zápas na úzkém hřišti. V utkání jsme soupeře přehrávali od první minuty. V naši hře byla vidět větší chuť po vítězství. Jak se říká hlad po úspěchu, po dvou domácích výhrách taky vyhrát venku. První poločas mohl rozhodnout, ale několik neproměněných šancí znamenalo, že se až do konce prvního poločasu pořád hrálo o hodně. To změnili Krťa a Anton, kteří do poločasu dali dva góly a ten druhý byl opravdu "do kabiny". V druhém poločase soupeř začal více běhat a poté co jsme nuceně střídali dva hráče se hra trochu rozhárala. Nicméně i střídající hráči dřeli, a to se musí ocenit. Pak jsme měli dvě šance na vedení 3:0, ale nepovedlo se. A tak si deset minut před koncem Marek Tůma řekl, že chce drama a přihrál malou domů hostujícímu útočníkovi, 1:2. Ale naštěstí místo tlaku domácích jsme opět udeřili my a bylo hotovo. Je nutno podotknout, že nám rozhodčí odpustil jednu penaltu, ale za to, jak se k nám stavěli sudí zády, jsme si to teď zasloužili. Hráčem utkání je dneska celý tým, protože to dneska opravdu bylo parádní. Pokud bych měl vybrat jen jednoho, tak by to byl René Javorský, který odehrál první zápas za svůj život v základní sestavě a byl stavebním pilířem obrany.