21-09-2014 16:00

Tomáš Urbánek 50'
Stanislav Šolc 70'
Petr Planka 86'

Utkání s mladými hráči soupeře bylo hodně náročné. Soupeř byl běhavý, napadal vysoko a to nám činilo problémy. Zápas jsme vyhráli pouze svou odhodlaností a zarputilostí, protože se opravdu nehrál pohledný zápas. Vřesina snad měla zákaz si přihrávat. Každý druhý balón směřoval nákopem na rychlého hostujícího útočníka. Ale výborná obrana domácích i tyto nákopy spacifikovala. Utkání se těžko hodnotí, protože těch fotbalových momentů tam moc nebylo. Je škoda, že nám opět během prvního poločasu, z důvodu zranění, odpadli dva hráči - Dan Bartoš tříslo a Martin Skurka kotník. Nicméně nezbývá nic jiného, než se teď připravit na jediný podzimní zápas na škváře a vyhrát popáté v řadě.

Hodnocení zápasu: 6

Branky: Urbánek, Planka

Sestava: Vidlička - Tůma, Šolc, Urbánek, Javorský (Kozelský) - Zděblo (Siatka), Repka (C), Skurka (Hudec, Grygar), Bartoš (Matějček) - Planka, Černý P.