15' Petr Planka
    30' Martin Repka
    52' Martin Repka
    76' Petr Planka

První a poslední podzimní utkání na škváře nezačalo dobře. Ještě před samotným výkopem jsme s trenérem Repkou registrovali 13 omluvenek z pracovních, či dovolenkových důvodů. Nakonec jsme se i s pomocí Kuby Ševčíka, který je hráčem A týmu sešli v slušném počtu. Zápas s zatím nejslabším soupeřem z ligy nezačal dobře. Zdeněk Zděblo utekl po lajně a asi i vstřelil branku, jenže míč se odrazil ven a rozhodčí branku neuznal. Z následného protiútoku přeloboval našeho brankáře záložník domácích a bylo to 1-0. Do poločasu jsme ale přidali a zásluhou Planky a Repky jsme otočili na přestávkových 1:2. V druhém poločase po hrubici domácího brankáře "dělovkou" z bezprostřední blízkosti propálil vše co mu stálo v cestě Martin Repka a bylo 3:1. Pak bohužel následovala holomajzna, která s fotbalem měla pramálo společného. Do závěrečného hvizdu ještě přidaly oba týmy po jedné brance a tak jsme protáhli sérii svých vítězství na 5. Nicméně, hrát proti nám jiný soupeř asi bychom horko těžko bránili nějaký ten bod. Lokomotiva byla pro mne pro letošní sezonu zklamání, ale po tom, co jsem dnes viděl si asi nic jiného nezaslouží. Hráči vyhledávali zákeřnosti, nadávali rozhodčímu, hráli za hranou. Prostě reprezentovali tu část Ostravy, ve které se jejich tým nachází. Příští týden doma Pustkovec, snad to už bude lepší.