19-10-2014 15:00

Velmi fotbalový soupeř nás zaskočil svou pěknou hrou. Nicméně po inkasované brance jsme velmi rychle srovnali krok a byli lepším týmem. Nebáli jsme se tvořit, vymýšleli jsme akce středem i po stranách. Bohužel jsme do poločasu neproměnili ani jednu z nich. Po poločasové přestávce jsme se do soupeře pustili, a kdyby vyšla v prvních deseti minutách jedna akce, asi by zápas vypadal úplně jinak. Bohužel se neujaly hlavičky ani od útočného dua Planka-Černý, ani střelba Urbánka a střídajícího Zděbla. Proto jsme trnuli do posledních okamžiků, jak zápas dopadne. Dnes opět velmi dobrý rozhodčí ukázal, že se budou nastavovat 4 minuty. V těch měly oba týmy po jedné šanci, ale ta zlomová přišla těsně před závěrečným hvizdem. Po skrumáží v pokutovém území dával v 94. minutě Planka gól a nastartoval tak vlnu pozitivních emocí. Velmi dobře se prezentovali střídající hráči. Zdeněk Zděblo a Simon Grassi rozhýbali pravou stranu a na jejich kombinace byla radost se dívat. Pochválit bych chtěl celý tým za přístup k zápasu a za boj do posledních sekund zápasu.

Hodnocení zápasu: 6,5

Branky: Planka 2x

Sestava: Vidlička - Tůma, Urbánek, Navratil, Javorský - Konečný, Repka (C), Prausek, Hlavička - Planka, Černý P.
Střídali: Grassi, Hudec, Zděblo, Konupčík, Kozelský.