Daniel Michálek 28'
Jiří Bednář 57'
Roman Bartoš 66'
Radek Coufal 87'

První šanci zápasu měli hosté v druhé minutě, po ztrátě domácích založili rychlý protiútok, na jehož konci byla střela Kučery vedle branky. Ve 14. minutě se už hosté radovali, na centr z pravé strany Střižíka vyskočil nejvýše Kučera a otevřel skóre utkání. O tři minuty později Střižík opět centroval na Kučeru, ten tenokrát střelou z jedné branku netrefil. Ve 21. minutě domácí vyrovnali. Bednář poslal míč doprava na Švancera, ten přihrál před branku na volného Židka, který střelou z jedné prostřelil Prepsla. O 4 minuty později napálil odražený míč po rohu z jedné Šafner těsně nad. Ve 32. minutě poslal míč do šestnáctky Wludyka a Škorik střelou z jedné protáhl Řehulku. V závěru poločasu zahrával přímý kop Michálek a donutil Prepsla k akrobatickému zákroku. Následný závar hosté odvrátili.

V 54. minutě vytěsnil střelu Tížka Prepsl na roh. V 62. minutě domácí dokonali obrat, Gajďokovu střelu zpoza šestnáctky tečoval Marek do protipohybu brankáře. V 76. mohli Polanečtí náskok zvýšit, přesnou přihrávku mezi obránci Fuska ale Bartoš nevyužil a trefil jenom brankáře hostí. V 85. minutě hosté vyrovnali na konečných 2:2, po zbytečné ztrátě v pádu překonal Řehulku Kučera.

Branka: 22. Žídek, 62. Gajďok – 14. a 85. Kučera. ŽK: Michálek, Bednář, Bartoš, Coufal – Marek, Wludyka, Staněk, Švrček. Rozhodčí: Dedek – Šimeček, Šafrán. Diváci: 160.

FK SK Polanka: Řehulka – Švancer, Bednář, Sostřonek, Gajďok (72. Hon) – Tížek (88. Vojtěšek Robin), Coufal, Michálek (62. Skřehot), Fusek – Žídek, Bartoš (83. Fromelius). Trenér: René Vojtěšek.

1. BFK Frýdlant n. O.: Prepsl – Střižík, Marek, Švrček, Svatonský (78. Wozniak) – Wludyka, Šafner (85. Mohyla), Staněk, Škorik, Kučera – Velička (60. Milar). Trenér: Martin Šrámek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - 1. BFK Frýdlant n. O. zde.