35' Radim Hudec
    58' Jakub Kaluža
    70' Jakub Kaluža
    86' Petr Planka

Utkání dvou poločasů. V prvním poločase jsme lehce zaostávali za hrou domácích, tak v poločase druhém jsme domácí jasně přehrávali. Ale pěkně popořadě. Úvod zápasu jsme opět zaspali, soupeř nás zatlačil, z čehož pramenily naprosto zbytečné chyby, jedna vedla k penaltovému zákroku a bylo to 1:0. Od té doby jakoby domácí nechtěli hrát (asi se inspirovali hrou Baníku proti Zbrojovce) a zatáhli se na svou polovinu, nás to ale ke hře nemotivovalo a zbytečně si hráli s balónem a dělali spoustu chyb, které nás v závěru stály síly. Nedokázali jsme využít ani standardní situace, ani rychlé náběhy našich křídel. V poločase jsem v kabině vybouchl (omlouvám se), ale přineslo to své ovoce. V druhém poločase jsme jasně dominovali, hráli svou hru a Slovan těžce zatlačili. Bohužel fotbal se hraje na branky a ne na krásu. Nicméně, jak se říká nedáš - dostaneš, tak toto pravidlo platilo i dnes. Nevyužitá šance domácích, rychlý přechod do útoku, faul domácích a Jakub Kaluža nedal z přímého kopu brankáři domácích šanci. 1:1. Poté jsme opravdu hráli velmi dobrou hru a snad všichni si mysleli, že urveme tři body. Opak byl ale pravdou. Jakub Kaluža místo zakončení volil pád přes nohy brankáře a dle sudího za svůj nasimulovaný pád dostal žlutý kartonek. Následně se do šance natlačil Lukáš Matějček, ale svým lobem sice překvapil brankáře, ale ne stopera domácích, který vykopl z brankové čáry na tyč domácí branky. A opět zafungovalo nedáš - dostaneš. Hosté se kostrbatě dostali před naši branku a vykoledovali si standardku. Tu se štěstím proměnili a tak chvíli před koncem dali na 2:1. Závěrečný tlak patřil nám, ale skóre se už bohužel nepohnulo tím správným směrem, a tak i z druhého výjezdu odjíždíme neprávem bez bodu. Svou úvodní tour ukončíme příští týden v neděli na hřišti Hošťálkovic.