31-08-2014 17:00
4. kolo

80' Petr Planka

Stejně jako v předchozích zápasech úvod patřil soupeři, který si vytvořil několik slušných příležitostí. Ale i My jsme si vytvořili několik šancí, které jsme bohužel špatně vyřešili. Úvodní branku jsme si dali sami, když Skurka chtěl odehrát míč po centru dopředu do bezpečí, ale bohužel po nešťastném odkopu a velkém překvapení pro Pospíšila bylo po vlastním gólu - 1:0. Jakoby pro nás inkasovaný gól znamenal signál k větší aktivitě a na konci poločasu jsme soupeře přehrávali, ale bohužel ke gólu to do poločasu nevedlo. Druhá půle se nesla v duchu nesourodé hry plné častých ztrát míče na obou stranách. Míč častěji na našich kopačkách, avšak soupeř hrozil z nebezpečných brejků. Velké šance se opět rodili u obou branek, soupeř nevyužil dvě velké šance z brejků, a tak přišlo na řadu naše vyrovnání, kdy po břevnu od Tůmy z rohového kopu a zblokované velké šanci od Bartoše, vyrovnal po faulu na Skurku asi 10 minut před koncem se štěstím z přímého kopu Planka - 1:1. Vypadalo to, už že se body budou dělit, ale bohužel pro nás, soupeř zápas rozhodl 4 minuty před koncem, když nejprve šel úplně sám na naši branku útočník soupeře, ale Pospíšil výborně zasáhl, přesto se míč opět dostal před naši branku a několika odrazech a neodkopnutí míče od Repky - 2:1. Utkání by asi slušela remíza, ale na to se ve fotbale nehraje, a proto musíte konečně uspět ve dvou následujících zápasech doma.