Statistiky hráčů

Petr Planka 35'
Vilém Kozelský 80'

Sestava: Radomír Vidlička - René Javorský, Tomáš Urbánek, Skurka, Marek Tůma - Michael Klemiš, Radim Hudec, Zdeněk Konečný, Dominik Rusinko - Petr  Černý, Petr Planka
Střídali: Dalibor Hlavicka, Jiří Hrbáč, Vilém Kozelský, Radomír Zmija (náhradní brankář), Zdeněk Zděblo.

Komentář k zápasu (Jirka Hrbáč): No tak začátek byl takový, že se Hošťálky snažily hodně střílet z poza šestnáctky. Naštěstí pro nás nic netrefili a všechno lítalo vedle. Pár zákroků měl i Radek na začátku. Pak jsme měli pár šancí my, kdy Anton napálil míč z poza šestnáctky pod břevno a dal na 1:0. Pak mohl zvýšit Dominik Rusinko, ale když jel sám na branku, tak ho zezadu seknul stoper a dostal červenou. Pak hrály pořád Hošťálkovice a v 10 nás tlačili a vypadalo to, jako by hrála v 10 Polanka. No v 50 minutě šel do hry Dalibor Hlavička za Javora. V 65 minutě šel dolů Dominik Rusinko, který dostával křeče místo mě. O 5 minut později střídal Michael Klemiš za Zdenu Zděbla. Pořád nás Hošťálky tlačili a my jsme nedokázali držet balon a hrát v klidu, všichni to kopali dopředu. Pár výjimek bylo, kdy jsme míč podrželi. Jinak ne-e. V závěru nakonec okolo 80 minuty vypálil Anton, gólman míč jen vyrazil a dorážkou do prázdné upravil Vilda na 2:0.