QTY Událost

Stará Belá U9 - Polanka U9 11:9 (4:4)

Sestava: Kristofory - Choleva, Juráček, Krejčí, Jankovič, Bielník, Gembal, Lukeš (C), Mikeska, Hruška.

Trenéři: Lavický

Hodnocení trenéra Lavického: Utkání v nefotbalovém počasí bylo první pro trenérské trio Ševčík, Lavický, Klimek. V úvodu utkání šlo více méně o seznamování se s hráči a vnucování jim jiného herního stylu, než na který byli kluci zvyklí. Po úvodním otrkávání se dostali domácí do vedení, a to po celý zápas udržovali, až na dva momenty, kdy hostující FK SK srovnala. V prvním poločase si dovolím říct, že byla Polanka lepším týmem, ale základní návyky z tréninku ještě klukům chyběly, aby šance přetavili v góly. Moje slova podporuje i fakt dvou neproměněných penalt. V kabině jsme si řekli, že bych rád viděl hru, kdy budou kluci stát blíže u svých soupeřů a snažit se více napadat rozehrávku brankáře. Bohužel kluci zaspali úvod druhého poločasu a rázem jsme dotahovali ztrátu 7:4 pro domácí. Musíme se v tréninku soustředit na koncentraci a morálku. Fotbalově jsme totiž slabší určitě nebyli. Prohráli jsme si zápas nesoustředěností a nedůraznou hrou v osobních soubojích. Čeká nás dlouhá zimní přestávka a na jaře se pokusíme uhrát třetí místo v soutěži.

Hráč utkání: Maty Kristofory