02-09-2014 17:00

Petr Planka 21'
Tomáš Urbánek 32'
Jakub Kaluža 79'

Utkání dvou poločasů a dvou mužstev. V tom prvním jednoznačná nadvláda našeho mužstva. Kdybychom vedli o 5-6 branek nikdo se nemohl divit. Nicméně místo toho nám stačilo vést o tři branky a přestat hrát. Soupeř se v závěru poločasu prosadil a nás to jakoby srazilo a soupeře nakoplo. V druhém poločase bylo na hřišti jen jedno družstvo a to tým soupeře. Nám vázla přihrávka, nedokázali jsme podržet míč, dopadl na nás strach o výsledek. Vrcholem všeho byl obdržený gól na 3:2, který dal hlavou nejmenší hráč na hřišti. V závěru dal branku Kuba Kaluža a bylo hotovo, ale soupeř nám zle zatápěl. Ovšem, kdybychom proměnili všechny své šance, mohl to být klidně 10:2 a nikdo by nemohl říci ani popel. Mé uznání má Radomír Vidlička, který i přes otřes mozku a tři stehy v ústech zápas dochytal s bravurou. Dnes se jako správný kapitán prezentoval Martin Repka, který hrál opravdu skvěle a zasloužil si tak ocenění pro nejlepšího hráče zápasu.

Hodnocení utkání: Prvních 20 minut 7,5, zbytek zápasu 5,5

Branky: Prausek, Planka, Urbánek, Kaluža

Sestava: Radomír Vidlička - Dalibor Hlavička (88´Javorský René), Šolc Stanislav, Tomáš Urbánek, Marek Tůma - Daniel Bartoš (66´ Jirka Hrbáč), Martin Repka, Jaroslav Prausek, Jakub Kaluža (88´ Jiři Grygar) - Zdeněk Zděblo (56´ Radim Hudec), Petr Planka (79´ Zdeněk Siatka)