32' Roman Bartoš
    56' Roman Bartoš
    73' Jakub Ševčík
    94' Radovan Řehulka

Domácí se ujali vedení v 13. minutě po chybě Uhra otevřel skóre utkání Kožík. Polanečtí zahrozili z přímého kopu v 18. minutě, Kaluža ale branku přestřelil. Domácí ke konci poločasu mohli zvýšit vedení, po chybě polanecké obrany ale branku nevsítili.

Do druhého poločasu nastoupil místo Uhra Ševčík a hned mohl srovnat v 51. minutě, kdy trefil tyč. V 55. minutě se již hosté dočkali, po centru z leva zakončil akci Bartoš a srovnal. V 71. minutě mohl otočit skóre Ševčík, ve vyložené šanci ale selhal. V 80. minutě se domácí opět ujali vedení, kdy se trefil Charvát. Polanečtí mohli srovnat o chvíli později, bohužel Bartoš netrefil branku. V již nastaveném čase dostal červenou kartu Řehulka za faul loktem a kopala se penalta. Tu proměnil Petrík a uzavřel skóre na 3:1.

Branky: 13. Kožík, 80. Charvát, 94. Petrík (z pen.) – 56. Bartoš Roman. ŽK: Rusinko, Wendtner, Dziža, Malík – Bartoš Roman, Koutný, Ševčík. ČK: 94. Řehulka. Rozhodčí: Lalík – Jurček, Laštuvka. Diváci: 320.

FK Stará Bělá: Rajko - Dziža, Wendtner, Mika, Pytlík - Malík (90. Ceremuga) - Charvát (90+2. Kačer), Petrík, Rusinko, Kožík (45. Kresta) - Jaroš (82. Petrovský). Trenér: Kovář.

FK SK Polanka: Řehulka - Uher (46. Ševčík), Andrýsek, Roman Bartoš, Kaluža - Koutný (82. Robin Bartoš) - Skřehot, Miko (66. Mašlanka), Borgosz (90+3. Drulák), Šindler (80. Uhlík) - Gajďok. Trenér: Repka.