18' Patrik Miko
    20' Vojtěch Borgosz
    60' Nikola Andrýsek
    80' Dominik Šindler

Úvod zápasu patřil domácím. Hned v první minutě měl velkou šanci Walder, jeho střelu vyrazil Řehulka na roh. O dvě minuty později zahrával přímý kop Martin Váňa a otevřel skóre utkání. Hosté zahrozili o tři minuty později, centr z levé strany zakončoval z jedné Šindler a trefil břevno. V osmé minutě centroval Ševčík z leva, míč se dostal k Mikovi a ten vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později zahrávali domácí roh, Walder se dokázal dostat přes Mika a z jedné pálil vedle. V 19. minutě prošel po pravé straně Šindler, centrem po zemi našel nabíhajícího Mika, který vstřelil svoji druhou branku v zápase. Radost hostům ale nevydržela dlouho, nejprve Řehulka vyrazil přímý kop Martina Váni, z následující akce pak Fojtík prošel do šestnáctky a jeho střelu, která mířila vedle, tečoval do vlastní branky Roman Bartoš. Ve 28. minutě pronikal do pokutového území Gajďok do něhož se opřel Jaroš. Hlavní rozhodčí zapískal faul, vyloučil Jaroše a ač faul byl v pokutovém území, tak nechal zahrávat přímý kop. Ten zahrál Ševčík a trefil zeď. Vyloučení Jaroše ale fotbalu nepomohlo, domácí zalezli do obrany a pro Polanecké byl problém ji překonat. V 43. minutě pálil Uher z 20 metrů vedle.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nepřinesl a utkání tak skončilo remízou 2:2.

Branky: 3. Váňa Martin, 21. Fojtík - 8 a 18. Miko. ŽK: Farský, Padych – Borgosz, Andrýsek, Šindler. ČK: 28. Jaroš. Rozhodčí: Matějek – Viščor, Jurček. Diváci: 150.

SK Beskyd Čeladná: Hlaváč – Kublák, Jaroš, Farský, Faraba – Váňa Martin, Váňa Marek, Řehák (21. Kahánek, 55. Baran), Fojtík, Walder – Padych. Trenér: Leon Dostalík.

FK SK Polanka: Řehulka – Borgosz, Andrýsek, Bartoš Roman, Uher (87. Drulák), Šindler, Skřehot, Koutný (37. Mašlanka), Gajďok (56. Kaluža), Ševčík – Miko (60. Bartoš Robin). Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Čeladná - FK SK Polanka zde.