05-10-2014 15:30
9. kolo

Petr Černý 22'

Utkání jsme začali proti soupeři aktivně a vytvořili jsem si několik slibných příležitostí. Bohužel žádná šance nebyla využita. Po úvodní dvacetiminutovce si vytvořil po našich nedorozuměních slušné šance i soupeř. Také on své příležitosti nevyužil, a proto po pěkné kombinační akci a vysunutí od Konečného nás poslal do poločasového vedení Petr Černý - 1:0. V druhé půli se hrála nesourodá hra, plná zbytečných ztrát míče na obou stranách. Šancí na vstřelení gólu už moc nebylo, bohužel po jednom odraženém míči se krásnou střelou prosadil náš soupeř - 1:1. V závěru mohl ještě mohl rozhodnout pro nás Kozelský, ale bohužel mířil pouze do středu branky.