13. kolo

David Mašlanka 12'
Jakub Ševčík 44'
Daniel Koutný 90'

Utkání bylo silně ovlivněno povětrnostními podmínkami. Terén byl na hranici regulérnosti a během celého zápasu foukal silný vítr, který si hodně zahrával s míčem ve vzduchu.

Domácí se ujali vedení ve 13. minutě, Gajďok vyslal do běhu Mašlanku, který dokázal přehodit míč přes vybíhajícího Řeháčka. Radost domácím nevydržela dlouho, po rohu v 18. minutě zakončil hlavou Čanecký. Ve 23. minutě zakončoval centr z levé strany hlavou Gajďok, našel ale místo, kde stál Řeháček. O 5 minut později centroval z pravé strany Uher na hlavu Mašlanky, jeho pokus chytil Krnovský brankář. V závěru poločasu dostal výborný balón Mašlanka, zachoval chladnou hlavu a obešel brankáře, nahrál volnému Ševčíkovi, který s trochou štěstí zvýšil na 2:1.

Hosté mohli vyrovnat v 51. minutě, Hrubý se dostal za domácí obranu, obhodil si vybíhajícího Zahradníka a trefil ke vší smůle tyč. Na druhé straně mohl zvýšit Ševčík, po nahrávce Šindlera pálil v 55. minutě vedle. O tři minuty později stejný hráč prošel přes brankáře, ale jeho střelu zastavil na brankové čáře Moravec. V 64. minutě prošel Koutný do šestnáctky nahrál volnému Ševčíkovi, který svou šanci trestuhodně zahodil a přestřelil branku. V 77. minutě narazil Koutný Šindlerovi a jeho dělovka skončila po teči obránce na břevně. Další branka již nepadla a domácí si připsali důležitou výhru.

Branky: 12. Mašlanka, 44. Ševčík – 18. Čanecký. ŽK: Koutný – Čanecký. Rozhodčí: Takáč – Pala, Čecháček. Diváci: 50.

FK SK Polanka – Zahradník – Šindler, Andrýsek, Bartoš Roman, Uher – Koutný (90. Kaluža), Skřehot, Miko, Gajďok (84. Bartoš Robin), Ševčík (87. Uhlík) – Mašlanka (79. Drulák). Trenér: Martin Repka.

FK Krnov: Řeháček – Daříček, Čanecký, Moravec (72. Mitura), Ostrák (56. Pella) – Šimčík, Ondra, Bartoníček, Sabo (66. Simichanidis), Hrubý (74. Mrukvia) – Havlíček. Trenér: Ladislav Bártek.